La Stradaga Itaaliasse

Palun andke tagasisidet La Strada reisi korralduse kohta Itaaliasse.Kas see tasub ära,et 9-st päüevast 4 on ainult sõit edasi-tagasi? Või on mõni mugavam reisibüroo?

Kaardi pealt on näha vahemaa Eesti ja Itaalia vahel. Selge, et sõidu peale kulub aega. Sellega peab bussireisil arvestama. Selle firmaga olen Itaalia reisil käinud, eks ta paras tormamine oli. Samas kõik hotellid olid korralikud, buss mugav ja probleeme polnud.

Mina käisin La Stradaga 2013 aasta suvel. Jäin rahule. Eriti meeldis sõit läbi Alpide. Väga võimsad ja ilusad vaated. Itaalias on programm väga tihe (vast isegi liigagi tihe) ja kui giid on tasemel ka nauditav. Teist kord enam nii kauget reisi bussiga vast ette ei võtaks, lendaks Riminisse otse, juhul kui eesmärgiks ainult puhata Kui ennem pole bussiga nii kaugele sõitnud julgeksin kindlasti soovitada, elamuse saab kindlasti. Mina sain positiivse :) Ilusat reisi!!!

Me käisime Itaalias Germaloga: sinna ja tagasi oli lennukiga, kohapeal bussiga ja ka väga tihe programm oli. Tamp oli peal kogu aeg (aga see polnud häiriv).
Kui oluline on hind, siis see La Strada alla 300 hind on tõesti väga hea.

Oleme sama firmaga käinud Itaalias ja Prantsusmaal. Korraldus oli mõlemal korral väga hea. Giidid jutustasid enamuse teest ja sai teada palju huvitavat ka läbitavate riikide kohta. Sõitu on kahtlemata palju ja edasi-tagasi mitte 4 vaid siiski 6 päeva :) Eks kohapeal on ka üksjagu sõitu aga jah, mitte nii palju. Meil sai määravaks hind ja soov näha, kuidas on Euroopas mööda maad sõita, et siis hiljem ise autoga ringi tiirutada. Võrrelda teiste büroodega ei oska. Autotripid on mõneski mõttes mugavamad kuid giiditeenus jätab sääl soovida...

Sai eelmine aasta käidud 12 päevasel reisil nendega. Kui bussireis meeldib siis soovitan. Giid tasemel, buss ok, seltskond oli super :) Sõitmist palju, vabaaega väga pole nagu ikka selliste reisidega.