Lähen Goasse

Tere,

kas keegi oskaks anda informatsiooni Taj Fort Aguada hotelli kohta Goas või Sinquerimi ranna osas. Sõidan novembris TravelIn kaudu.
Ette tänades, päikest kõikidele!

Tundub, et on põhja-Goas, Candolim ranna juures. Kodulehel kiidetakse küll taevani:
http://destinia.com/hotels/the-fort-aguada-beach-resort/goa/goa/india/asia/44540/en

On ka põhjust, sest 12 ööd näiteks novembri keskpaigas on 1700+ EUR, st üle 150 eur üks öö. Tule taevas appi! Kas sellist Indiat me tahtsimegi!

Kas tõesti juba reis sinna ostetud. Luksuslikku elamist ikka oleks Lõuna-Goas mõistlikum nautida olnud. Ise elasin nelja tärni hotellis Põhja-Goas. Isegi see oli liialdus. Seal isegi 2 tärni hotell täitsa elatav. Ekskursioonid on väga huvitavad. Palju ikka seal hotellis olemise aega on.

Tänan vastamast. Ise ei oleks kindlasti jõudnud sellist valikut teha, kuid saades kingitusena, on väga super.

Kas Goasse on reisiapteeki vaja kuidagi eriliselt komplekteerida?

Elementaarsed ravimid nagu ikka reisile minnes. Mul on kogu aeg kotike ravimitega kaasas, mis tekkinud aastate jooksul erinevate juhtumite tulemusena. Juhuks, kui kriimustad, lõikad sisse, astud millegi otsa jne. Haavapuhastusvahendid, antibiootiline salv, side, plaastrid. Need on kõik ülejäägid erinvatest juhtumitest. Samas on mul need vigastused tulnud ka niiöelda tundmatus kohas vette hüppamise tulemusena. Puhastusvahend võiks ikka olla. Saab ka käsi puhastada, kui pole võimalik pesta aga tahad midagi süüa. 


Kõhuhädad võivad Indias tulla. Ei pruugi muidugi. Loperamidi on soovitatud. Endal ka käsiapteegis olemas, aga uuendan seda pakki juba kümme aastat vist ilma kasutamata. Probiootikume soovitatakse võtta. Ise võtsin kunagi ja tuli ikka äge toidumürgitus. Peale seda loobusin. Aga kui soovitatakse, ju siis tuleb võtta.

Muud nagu ei meenugi. 

Sinquerimi rand on n.ö. Candolimi ranna pikendus (selle rahulikum osa).  Kuna vahemaa Candolimi rannaga on minimaalne, siis kõik on käe-jala juures.  Minu hinnangul Candaolim on kõige mõistlikum rand võrreldes Baga (liiga kärarikas)  ja Calangutega (kohalikke liiga täis), ise puhkaks ka Candolimis, kui olla Põhja-Goas. Ühesõnaga, päris hea valik. Lõuna- Goas eelistaksin Palolemi (samas Palolemis basseiniga hotellid praktiliselt puuduvad, vähemalt ranna lähedal, kui bassein on tähtis).

Singuerimi lähedal põhimaante ääres on üks väga heade hindade ja toitudega nepaali restoran (nime enam ei mäleta, aga hotellist saate küsida). Meil kujunes see n.ö õhtuseks kodurestoraniks.
Soovitan motika rentida ja erinevaid randu läbi sõita!
Head reisi!

Tundub, et Indias on nepaallaste restoran hea toidukoha sünonüüm, meil vähemalt on nii sattunud.