trip-krainetrip-ukraine-dark
Läti atlas

Tere! Kui kellelgi on olemas mingi hea detailne Läti atlas, siis oleksin väga tänulik, kui oleks seda võimalik laenata nädalavahetuseks 15.-17. oktoober. Luban hästi hoida ja vajadusel tagatisraha jätta :) Asun Tartus. Tel. 5236082 ja võib tripis sõnumi ka saata!

  • Sten

Et miks siis bensukates, Maksimarketites jm müüdavad Läti kaardid ei sobi või miks http://maps.google.com piisav ei ole.

Kui jalgrattaga sõita ja tahad mööda väikseid külateid ka lõigata ja loodusest/rahvusparkidest üksikuid objekte leida, siis jääb nendest väheks. Korralik atlas maksab raamatupoes ca. 400 krooni ja miks mitte vähemalt uurida kas on võimalik laenata, kui seda ainult üheks korraks vaja läheb :)

Osta või laenuta käsiGPS. Usun, et Palmteki härrastega saad kokkuleppele.

Mina olen kasutanud seda: http://www.latvijaskarte.lv/ Ise teen vajalikest lehtedest väljatrüki ja täitsa toimib. Oleneb ka marsruudi ja matka pikkusest, palju neid lehti tuleb, 3-päevasel matkal kogunes neid juba paarikümne ligi.

Tänud, see viimane on päris hea.

Nokia kaardid on ka päris head, eeldades muidugi Nokia smartphone'i olemasolu. Eriti hea on GPSiga telefon. Eestis müüdavates Nokiates on ka Läti kaart koos tänavaotsingu ja muu infoga olemas, kõiki kaarte saab ka Nokia kodulehelt laadida.

Rahvusraamatukogus on 8 k kartograafia sektsioon ja sealt saad kindlasti. Teine asi, et Läti atlaseid annab välja Jana Seta nimeline kirjastus ja neid on ka kõikides meie poodides müüa, nad pole kallid.