Lastega Goal- kas vaja vaktsineerida

Oleme vaadanud lihtsalt viimase hetke pakkumisi ja tuli mõte, et kui saaks viisa tehtud, siis hakkaks vaatama tõsisemalt neid Goa pakkumisi. Aga kõigepealt uuriks, kas oleks vaja vaktsineerida? Lapsed 1,6 ja 5 aastane. Vaktsineerimine peab olema vist tehtud paar kuud enne reisi ( on nii?), seega siis jääks see reisimõte üldse meil pooleli. Siit ka küsimus, kas peaks vaktsineerima? Ja kui keegi käinud ja viitsib paari sõnaga kirjutada, siis kas oleks seal lastega ok olla? Väga seigelda lastega ei viitsikski, oleks selline merepuhkus. Kas söök on väga vürtsine, et võiks olla lastele sobimatu? Oeh, küsimusi palju, aga ootaks esialgu sellele jutule vastust.

Ise otsusta, kas vaktsineerid või mitte, ise käisin eelmisel aastal alla aastase lapsega, ei vaktsineerinud ei ennast ega last, meil läks kõik hästi ei kimbutanud meid ka kõhuhädad.Lastel seal peale merepuhkuse polegi midagi enamat teha, kui vaid sulistada. Söök ei ole lastele vürtsine, igasugu erinevaid nuudleid on võimalik tellida.

0
0

Kui sul lapsed vaktsineerimata ja juhuslikult endale a-hepatiidi Indiast saavad, siis peale seda tead kinldasti, kas oleks tasunud vaktsineerida vöi mitte.

0
0

Plus poli + tüüfus + malaaria jne jne. Ühesõnaga- vaktsineeri. Kui su laste elu sulle armas on. Selliseid "minuga ei juhtunud midagi" kommentaare ära üldse loegi.

0
0

tulin just goa lõunaosast ja seal oli aastase lapsega väga ok söögiks lapsele maitsestamata riisi ja kohapealt püütud ja grillitud kala hea on nuudleid tellides kohe täpsustada et vürtsised kastmed eraldi sääsed kimbutavad päikseloojangul ja siis on parim rannas jalutada öösel magage kindlasti moskiitovõrgu all sisemaal on tunduvalt räpasem eluolu ja seal me pikemalt ei peatunud kraanivett ka igaks juhuks ei joonud aga pesemiseks käis küll koerad valgeid inimesi ei pidavat hammustama, pullid on ohtlikumad mida veel... need vaktsiinid on kõik parajad mürgid iseenesest ma arvan mõislik ettevaatus igal juhul hea kohalikud nakkusevastased silmatilgad ei tee paha kui kaasas on

0
0

Kirjavahemärgid ja suured tähed on saatanast...

0
0

hea tähelepanek, mäletan kooliajast... lause tähendusele on kirjavahemärgid e(o)lulise tähendusega tappa, mitte ellu jätta tappa mitte, ellu jätta ja üks t täht mul lausa löömata jäänud ohsedavakirjaveakuraditküll minu vabandused, kui keegi veel peale kurimoori haiget sai

0
0

Lähtuda selle foorumi reeglitest, millest üks on ka korrektse(vähemalt enam-vähem) emakeele kasutamine. Miks muutusid Sa Kurimoori märkusele reageerides trolliks? Püüame tulevikus ikkagi alustada lauset suure tähega, nimed kirjutame samuti suure tähega, paneme koma sinna kuhu ta peaks käima ning lõpetame lause punkti, küsimärgi või hüüumärgiga. Süntaksi probleemid, kuni mõte jääb arusaadavaks, võiks isegi andestada.

0
0

...tsiteerin ühte foorumi reeglit, postitatud veigo poolt 29.09.2004

  • Trip.ee ei ole koht teiste kallal ilkumiseks või oma ego näitelava.

Püsige valitud teemas ja ärge tundke ennast nagu kirjanduse eksamikomisjonis. Rohkem vabadust ja piirideta mõttelendu, siis tuleb armastus iseenesest!

Vastust sellele postitusele (vähemalt mina) ei oota.

0
0

Tsiteerin siis samuti: "Austan eesti keele reegleid, jälgin et minu kirjutised oleks loetavad...jne..."

Üldiselt võiks reegleid lugeda koos ja neid seostada, mitte kontekstist välja rebida.

Indiast ja vaktsiinidest - soovitan lugeda terviseportaale, kus täpselt kirjas, mida kujutab endast A-hepatiit, malaaria, kõhutüüfus. Ja millised on ettevaatusabinõud. Üldiselt ma arvan, et India on üldse väikelastelesobimatu. Samas on inimesed käinud. Kui palju neil probleeme on olnud, kas mingeid halbu tgajärgi, seda ma ei tea. Minu arvamus - kui sulle su laste ja enda elu armas on, siis sellisesse kohta, nagu India, minnes vaktsineeri!

0
0

Kõigepealt, vaktsineerimine ei pea olema tehtud kaks kuud varem. Piisab paarist nädalast enne reisu, et saada kätte kõik vajalikud süstid ja malaaria kuuri võib alustada paar päeva varem enne sõitu. Mis puutub lastega reisimisse, siis kõik oleneb sellest, kuhu piirkonda sa sõidad ja kus hotellis ööbid. Kui on plaan minna Indiasse vaid rannapuhkusele lastega, siis mina küll mingit ohtu laste tervisele ette ei kujuta, ainult hügieeni peab rangelt jälgima ja ei tee sugugi paha igapäev lacto tablette võtta. Kui ise käisin aasta alguses, siis eirasin igasuguseid vaktsineerimisi ja läks õnneks, aga nüüd soovitan küll kõikidele, kui peetakse vajalikuks vaktsineerimist, siis tehke seda kindlasti!

0
0

Kindlasti peab tegema vaktsiinid. Ei ole need vaktsiinid midagi nii hullud, kuid need haigused, mis sealt leida võib, need on piisavalt ebameeldivad. Parem karta, kui kahetseda. Ja see on tõsi, et piisab sellest, kui paar nädalat ennem reisi vaktsineerida. Käisime oktoobris Indias, meie küll matkasime väga palju ringi ja seega oli ka võimalik seda mustust ja ilu päris palju näha. Soovitaksin kõigil ikkagi vaktsineerida, eriti laste puhul. Goas on aga tõsine probleem malaariaga ja vot seda ma ei tea, kas 1 aastasele lapsele neid rohte võib anda. Goa on malaaria kohalt kõige ohtlikum piirkond Indias. Plaanime aga ise ka veebruaris 3 lapsega just Goasse minna. Tehke aga vaktsiinid ära ja lennukisse. India on seda väärt, et vaktsiinid teha ja täiega nautida seda maad.

0
0

Meil oli ka poiss kaasas (7. a). Vaktsiinid sai kõik ära tehtud Merimetsas. Malaaria rohte me ei tarvitanud, võrke samuti mitte. Sääski mida nägime 3 nädala jooksul (nov. 2007) võib ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Siiani kõik elus ja terved.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased