Lastega Taisse

Soovitage kuhu võiks Tais lastega minna rannapuhkusele - Koh Samui? Phuket? Lapsed on kahe ja poolesed.

Soovitused hotellidele ja rannakohtadele on samuti väga oodatud.

me ka 2,5 aastasega phuketile dets alguses

kuhu sa täpsemalt Phuketile lähed?

Kui ma nüüd õigesti aru sain siis, lapsed on 2 aastased. Matk Taisse on pikk ja mõnikord(sõltub kuidas lennud klapivad)lausa väga pikk, seepärast on reis ka täiskasvanutele paras piin. Eks palju oleneb sellest, kuidas lapsed taluvad nii pikka reisi, aga ok see jäägu Su enda otsustada. Minu reisi ajal oli kõige rohkem näha lastega peresid Ko Lantal(tundus selline perega puhkajate saar olema). Ilusatest kohtadest siin tripis kirjutatud suht palju, loe teiste postitusi ja vali vastavalt oma eelistustele. Suureks abiks Tais reisides on LP, väga head ja asjalikud ülevaated, soovitused jne,jne. Paraku on selle raamatu lugejaid üle maailma ja soovitatud ööbimiskohad ka suht suure populaarsusega, aga otsides on alati läheduses mõni parem ja odavam koht leida.

No lapsega minnes ei soovitaks küll seljakotiga ja suhtumisega "küll kohapealt majutuse leian" minna. Soovitada võib vast Krabi ning Phuketi läheduses olevaid saari. Ka Phuketil pole viga, kui võtta mitte kõige odavam ja kehvem koht. Ehk siis mingi hea basseiniga ja mitte kära keskpunktis olev koht, kui ikka 2,5 aastasega minek on!

Head reisi!

Olen lastega (alates vanusest 0,5 aastat)käinud Phuketil 3 korda valinud olen siis Karon beachi, käinud 1 Khao Lakis. Alati on lapsed kaasas olnud ja lennukisõittu on nad super hästi talunud kuna finnmatkate lennuajad on nii hästi ajastatud et lapsed enamus ajast magavad. Nüüd juba lapsed 5 ja 6 aastased ja seekord läheme Krabile.

Ei kavatse seljakotiga minna, plaan on majutus juba praegu kinni panna veebruariks, kahtlen ainult, kas lastele sobib selline reis. Bangkokist lähme edasi siselennuga ja kohapeal oleme peamiselt rannas. Majutuse tahame võtta korraliku, et oleks mugav, kuid majutus peaks kindlasti olla rannas, kuna lastega kusagil randa seiklema hakata ei kavatse. Oleme mehega tahtnud Tais ära käia, aga kahte nädalat lasteta ei taha olla ja lastele väga meeldib rannas olla. Vaatan ka otselendusid Phuketi, kuid Phuket oleks teises valikus, sest eelistaksime vaiksemaid kohti.

Kui siselennu pileteid pole veel ära ostetud, siis äkki sobib see saar, kui eesmärk ainult rannapuhkus. Bangkokist mitte eriti kaugel, vaata eelnevalt on sellest saarest ka väheke juttu olnud.(+ vaata naabrimehe fotoalbumit-seal ka pilte Ko Sameti saarest)

Näiteks netiotsingust mereäärne bungalow Koh Samuil:

http://www.asiatraveltips.com/PeaceBungalowKohSamui.htm

Vahetult mereäärsed bungalow on kallimad.

Olin küll teisel väiksesaarel. Seal õnnestus mul mereäärne bungalow hinnast -40 % saada.

http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/13300319

me lähme karon beachile, kuhu te lähete?

Millised vaktsineerimised tuleks (väike)lastele teha, kui Taisse sõita?

Jonnimise, kisamise, nutmise vastu:))) Endale tee vaktsiin liigse muretsemise, pabistamise, kartlikkuse ja virisemise vastu:))) Olen üldiselt igasuguste vaktsiinide vastane, sest arvan, et sellisel moel rikume me loodusepoolt antud enda kaitsekihti. Aga noh, eks sa ise tead mida teed ja kas teed. Usu, elu vastu sa ennast vaktsineerida ei saa.

Tegelikult pole vaja mingeid vaktsineerimisi teha.

Aga võiks muidugi oma arstiga igaks juhuks ka konsulteerida.

Kus veel sobiks lastega Tais puhata? Ise oleme Phuketis käinud, nüüd plaan minna lastega 2 nädalaks, kas Koh Samui või Krabi oleks norm. kohad, ehk on veel mingeid ilusaid ja põnevaid kohti seal :)