Lend Maltale

Kas keegi teab, kuidas saaks kõige odavamalt Maltale. Mis lennufirmasid tasuks kasutada ning palju umbes läinud on? Soov oleks augusti keskel minna.

Kunagi sai kombineeritud Air Maltat ja vist CSA-d läbi Londoni. Üldiselt odav Eestist liinilennuga sinna lennata ei ole, kui just öid lennujaamades veeta ei taha. Võimalik, et sellest suvest on mingi uus ja parem ühendus tekkinud. Seni oli Air Malta vist ainus, mis Eestist hommikul algavate lendudega sobis, sest teiste firmade lennud Maltale lahkusid tavaliselt hommikul enne kui Eestist kohale jõuaks. Pileteid on ostetud eraldi otse lennufirmadest. Hinda enam ei mäleta.

Esiteks vaata siit http://en.wikipedia.org/wiki/Malta_International_Airport, mis lennufirmad ja kuhu Maltalt lendavad. Maltale lendavad odavlennufirmad leiad siit www.whichbudget.com/en/cheapflights.php?from=MLA. Siis mõtle/uuri, kuhu Tallinnast soodsalt lennata saab - nii joonistuvadki võimalikud marsruudid välja. Tõsi, kõik seal Wikipedia lehel kirjas olevad firmad liinilende Maltale ei tee, ka Finnair ja SAS vist teevad sinna vaid tšartereid. Näiteks üks variant on easyJetiga Tallinnast Berliini ja sealt Germanwingsiga Maltale. Muidugi võid otsida ka TLL MLA lende lehelt www.bookinghouse.ee.

Mina käisin Maltal Ryanairiga Stockholm Skavsta lennujaamast. Pilet maksis edasitagasi, uskuge või mitte, 491EEK :D

Vajan abi lennupiletite muretsemisega Maltale. Kuna 3. jaanuaril või 7.veebruaril (täpselt ei tea veel) on vaja Maltale jõuda ja sinna pesitsema jääda pooleks aastaks, siis oleks vaja pileteid broneerima hakata. Ise reisimisega väga sina-peal ei ole ja nii ma olengi oma otsingutega http://www.estonian-air.ee/ kodulehele jõudnud. Kuna sealt ma absoluutselt mingisuguseid vasteid lendude kohta ei saa, siis olen täiesti nõutu antud hetkel. Oskab keegi hüva nõu jagada kuidas võimalikult odavalt ja lihtsalt ennast Maltale lennutada? Väljumiskoht võiks olla Tallinna lennujaamast, kuna suure reisikotiga seiklema ei taha hakata.

Mul oli ka plaan sel suvel Maltale jõuda, aga kahjuks, ma ei suutnud ühtki mulle vastuvõetavat lennuvarianti (alla 10 000.- EEK edasi-tagasi, lendude vahed mitte üle 3 tunni, mitte öiseid lende) leida. Jätsingi ära. Eks tulevikus jõuab veel.

06.veebr Tallinn-London 24,99 EUR ja 07.veebr.London-Malta 34,99 naela. Lisandub pagas. Tallinna lennuk jõuab Londonisse 19.20 ja Malta lennuk väljub järgmisel hommikul 07.00. Selle ühe öö sisustab ka lennuväljal ära, sest hommikul 05 paiku peaks juba nagunii seal olema.

  1. jaanuaril Stockholm Skavsta-Malta 900EEK'i ning 7. veebruaril sama marsruut 850EEK'i. www.ryanair.com!