Lend Mauritiusele

Sooviks abi soodsate lennupiletite leidmisel Mauritiuse saarele. Mis hinnaga on neid võimalik saada?

Orientiiriks võiks olla kevadine British Airways + Finnair ühissooduspakkumine edasi-tagasi Helsingist ~7550 kr. Täpsusutuseks veel, et see oli hinna poolest haruldane pakkumine. Pigem ongi üldjuhul 10000-11000 kr piirimail soodne hind. Hetkel: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuerihind/lan/ee/linn/MRU Kindlasti on võimalus, et ise lennupiletite broneerimislehtedel kuupäevadega proovitades võid leida hea pakkumise.

Soovitan võimaluse korral plaani võtta naabersaare Reunioni (Euroopa Liit) külastamine (4-6 päeva).

Plaan oleks minna aastavahetuseks Mauritiusele. Kuna ma eriti reisinud ei ole, siis ei oska kuskilt alustada. Kas siin oleks mõnda sõbralikku inimest, kes mind aitaks? Nimelt plaan minna 28.12–08.01.11 kokku sõpradega tuleks meid üle 10 ne. Meil mehega oleks eelarve kahepeale 30–40 000 vahel. Kas sellise summa eest üldse saab lennu + majutuse 2 inimesele?

Kui juhtu olema mõni lennu sooduspakkumine, siis saab ikka. Reisibüroodes on sõbralikud inimesed ja teenustasud ei ole üldse kallid. Või jälgi ise pakkumisi http://www.reisiekspert.ee/ http://www.estravel.ee/ või kombineeri ise lende: http://www.lennupiletid.ee/ http://www.bookinghouse.ee/ http://estravel.symphony.cz/et/index.php või otse lennufirmade kodulehdelt

Ma olen püüdnud vaadata reise Mauritiusele nii Tallinnast-Soomest kui ka Riiast, aga lennu hind jääb ikka 30 000 kanti 2 inimesele. Siit lugesin, et hotellid on seal ka kallid hea oleks kui kuskil 35 000 kr saaks hakkama nii lennud kui majutuse osas 2 inimesele. Ma ei oska kuskilt otsida neid soodsamaid variante ja neid kokku kompinnida. Reisibüroodest olen uurinud seal veel kõrgem hind kui 40 000 kr. Äkki sa saad mind abistada mõne hea sooduka kokku panemisel? Majutuse osas võib olla ükskõik milline, peasi et on toit sees ja pesta,puhata saab:) ei pea mingi kallis olema.

Rannahotellid on tõesti kallid. Muud hotellid ikka keskmiselt 40-60 euri öö. Teil kasulikum seltskonnaga rentida villa ja tuleb kordades odavam.

Aastavahetus ongi kõrghooaega. Jäta oma kontakt!

Korrigeerisin su postitust. Kui soovid, et inimesed sind meie foorumis aitaksid ja nõu annaksid, siis, palun, pea alustuseks lugu meie postitusreeglitest. Trip.ee-s kehtivad eesti keele grammatikareeglid, mille kohaselt laused ja nimed (k.a. kohanimed)algavad suurte tähtedega, peale kirjavahemärki jäetakse tühik. Usu mind, korrektset teksti on lihtsam lugeda ja ka märksõnad tulevad paremini välja.

Edukat foorumi kasutamist!

Ma väga vabandan. Olen siin uustulnuk ja kirjutasin kiiresti, ei pannud tähele kirjavigu. Püüan ennast parandada.

Jätan oma e-meili-tene22@hot.ee.Jään sinu kirja ootama.

Ega jah aastavahetuseks ei paku reeglina mitte keegi soodushinda. Aga jälgi www.condor.com ehk sealt näkkab miskit. Kuid kahjuks ei usu eriti, et antud eelarvega sellisest plaanist asja võib saada.

Condor ei ole aastavahetuse ja ka jaanuarikuu kandis Mauritiuse suunale kunagi häid pakkumisi teinud. Ja ega Air Mauritiuselt või Air France'lt suurt paremat oodata ole.

Võiks veel jälgida Air Austral'ga Pariisist Reunionile ja sealt edasi Mauritiusele. Austral on teinekord häid hindu teinud. Samas - aastavahetus on kõige kallim periood reisimiseks.

Soov minna oktoobris Mauritiusele. Millal võiksid tulla hea hinnaga lennupiletid müüki või 9900.- oligi hea hind, mis siin hiljuti reisibüroode kodulehekülgedel oli? Eelarve kahepeale 25.000 umbes ja kohapeal 6–7 ööd. On see reaalne või pean loobuma sihtkohast!

See on soodne hind. Kuid eelarve kahepeale 25000 kr? Siis lennupiletid võtaksid juba ~20000 kr sellest. Siis ööbimise peale kulub vähemalt ~3500 kr, kui just rannas ei plaani ööbida.

Koperdasin hiljuti www.iha.com veebilehele, kus palju väga häid ja soodsaid ööbimisvõimalusi üles on loetlud. Palju pakkumisi ka Mauritsiusel. Ehk aitab see sait kellelgi raha kokku hoida. Ise pole sealt kaudu küll veel midagi broneerinud, aga plaan on.

25000 võb arvestada lend+majutus(oleks hea kui hommikusöögiga). Ehk naabrimees oskab öelda palju raha kaasa peaks vötma nädalaks, et süüa ja mõne suveniiri ka osta. Seal ei olnud elu vist väga kallis võrreldes Eestiga. Autorent oli ka vist küllaltki odav. Tänud ette vastuse eest.

Elu on seal odavam, kuid see ei taga, et te teenuseid ostes odavalt saate. Ööbimiskohaks valige apartment köögiga ja majal olgu kindlasti bassein. Soovitaks ikkagi arvestada 500-1000 kr päev. Toon õhtul hinnanäiteid.