Lennu vahetus Barcelona · BCN

Tere.

Plaan on minna 3a lapsega Riiast Tenerifele läbi barcelona lennujaama BCN. Kas 2 tundi ja 10 min on reaalne T2 terminalist T1'te minemiseks? Kaasas on ainult käsipagas.

Tänud ette!

Hmm kui lennud on ajas ja tee on selge ;) aga pigem mina ei riskiks! Flight radarist saad vaadata sama liini eelnevat ajalugu..

1
0

Aasta tagasi sai aastase lapsega käidud, avastasime alles kohapeal, et vaja terminali vahetada, õnneks oli ajavaru. Iseenesest midagi keerukat ei olnud, pisut kõndimist ja bussiga sõitmist, ajaliselt lisandus u 25-30 min. Kui lend jõuab õigeaegselt ning hoiate sammu reipana, siis usun, et selle ajaga peaks hakkama saama :)

1
0

Tuleb enda jaoks risk läbi mõelda, kui on võimalus vajadusel mitmesajaeurosed uued piletid soetada, võib riskida.

1
0

Reisil käidud ja annan tagasiside.

2h10min on piisav aeg terminaalivahetuseks.

Ja muidugi reisitõrkekindlustus annab südamerahu

PS: Kui lennud on graafikus siis jõuab ilusti :)

0
0

Kas 2t 10min ümberistumise puhul reisikindlustus üldse kataks?

Meil Swedbank krediitkaarti kindlustus ja seal tingimus, et peab olema järgitud lennufirma soovitust ümberistumise aja osas. Olen Ryanairi lehel leidnud ainult info connecting flights ümberistumisaja kohta ja see peab olema vähemalt 150min. Meil tavaliselt eraldi Ryanair lennud ostetud, mitte nn connecting flights, aga olen ise igaks juhuks alati sellest 150min lähtunud, kuigi tihti ei saa seetõttu väga häid pakkumisi kasutada.

0
0

Lennufirma soovitust? Ma olen kogu aeg teadnud, et kui kindlustusfirma ei määratle, siis peab järgima lennujaama soovitust? Mul ei pruugigi olla ju sama firma lennud.

1
0

Ilmselt mõeldi jah lennujaama soovituslikku aega. See peaks neil kodulehel näha olema.

0
0

Swedbank igatahes räägib lennufirma soovitusest, kuigi jah mulle tundub see ka kahtlane, sest ümberistumise aeg ju ikka sõltub pigem lennujaamast, mitte lennufirmast.

https://www.swedbank.ee/static/pdf/private/insurance/travel/conditions_travel_card_gold_EE_20220310_est.pdf

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased