trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennupiletil mrs. asemel mr.

Teab keegi kas sellest võib probleem tulla? Nimelt on minu AirAsia (siselennu) lennupiletil mrs. asemel mr. Ehk siis peaksin lendama mehena? Kas on mõtet sellest airasiale kirjutada? Täna bronnisime piletid.

Mul sama asi juhtunud Lufthansa Tallinn Miami piletil ning isegi USA tolliametnikud ei teinud märkama.

On olnud ka Air Asiaga, polnud probleeme.

8a tagasi Indoneesias oli üks meie naissoost reisikaaslane kahel siselennul mrs Estonia ja polnud ka probleeme :) Lennufirmat ei mäleta, aga vist oli Lion Air.

Väga hea :) Mõtlesime siin just, et kas ongi mõtet lennufirmaga ühendust võtta sellel teemal...võibolla juhime just tähelepanu sinna. Nimi klapib, passinumber klapib jne...võibolla saavad eksitusest aru ikka :)

Olen korra kunagi lennanud nii, et oli mr asemel mrs. Sai kontakteerutud lennufirmaga, kes siis vaid ütles, et sellest pole hullu, uusi pileteid ei tehta ja nad ise vajadusel suhtlevad sellel teemal, kui peaks probleeme olema. Nii ma siis lendasingi probleemitult ühe lennu mrs'na :)

Tänapäeval on inimesele näkku vaadates väga raske aru saada kas on mr. või mrs. Eriti veel Tais :P

See pole mingi probleem ja ärge sellepärast muretsege. Nii palju kui mina tean on MR ja MRS taga hoopis see, et lennuki kogukaalu arvutamisel arvestatakse meeste puhul suurema kaaluga kui naiste puhul ja check-inni agent peaks olema see, kes teeb viimase kontrolli ja vaatab, et sugu passis ja süsteemis klapiks. Kriitiliselt hakkab see mängima siis, kui lend on täielikult bookitud ja pagaseid on liiga palju ning lennuk on nö ülelastis ja kellegi pagasit hakatakse võib olla maha tõstma. Võin ka eksida. Kui ka ei klapi siis lennuk sellepärast alla ka ei kuku.