Lennupiletil nimi valesti

Kas üks vale täht nimes, õigemini ühe tähe puudumine eesnimes võib tekitada probleeme? Lennujaamast öeldi, et võib olla nimes kuni kolm viga, ega pole kellelgi teistsugust kogemust? Tänud ette!

Kui lennujaamast nii öeldi, ega siis vast probleemi ei tule. Ise olen näinud, kuidas minu reisikaaslasel iga jumala kord pika laevareisi ajal piletile nimi valesti kirjutati aga mingit probleemi ei tekkinud.

Minu nime väänatakse ka nii nagu jumal juhatab ja ma ei ole veel kunagi lennukist maha jäänud. Eriti jube on pagasikaardilt oma nime lugeda :D

ma arvan et sellest pole hullu. Ma sõidan tihti mehena ja ei olnud mehena ka probleeme Araabia Ühendemiraatide viisaga, kuigi olen alla 30ne vallaline naine.

Tean ühe reisibüroo töötaja käest ka, et nimes võib vähemalt 3 viga olla ja sellest pole mingit probleemi:)

Aitäh! Oleksin muidu muretsenud veel kuu aega, tegu lapse piletiga, ta oleks väga ära kohkunud, kui mingi asjatamine oleks hakkanud enne lendu.

Selline mure: Ostsin piletid tripsta kaudu, lennud osalt Air Balticuga ja osalt China Airlinesiga. Tripsta saatis eestikeelse e-pileti, kus on nime ees Hr (härra), nimi on ise korrektne. Kui kontrollin broneeringut China Airlinesi lehel, siis seal on eesnimi niimoodi ära väänatud, et on mr (mister) lisatud nime lõppu- a la Mishamr Tamm. On põhjust kusagile kirjutada selles suhtes või piisab, kui võtan eestikeelse e-pileti lennujaama kaasa?

Meil oli ka mingil piletil meestel mr ja naistel ms nime lõpus ilma tühikuta, jo see on selle firma eripära.

Aitäh lingi eest. Kontrollisin, ning seal on samuti eesnime lõpus "mr". Googeldasin inglise keeles selle kohta, ja paistab, et tavaline asi, ning mitte ainult tripstaga. Ei pidavat lennujaamas probleeme tekitama õnneks. Siin on üks näide:https://travel.stackexchange.com/questions/30947/my-name-has-mr-appended-on-airline-ticket-reservation-would-that-cause-proble/30952?utm_medium=organic&utm_source=google_rich_qa&utm_campaign=google_rich_qa