Lennupiletite broneerimine krediitkaardiga

Oleks viisataotluse jaoks vaja broneerida lennupiletid, et ka see broneering lisada viisataotlusele. Kuna viisa saamine pole 100 % kindel, siis tahaks teada, kuidas neid pileteid nõnda broneerida, et ei peaks kohe välja ostma, sest kui viisat ei saa, siis pole ju ka pileteid vaja. Kas keegi oskaks anda nõu, kuidas toimida?
Ise olen seni vaid piletid kohe välja ostnud netist krediitkaardiga, et broneerinud ja tasunud ka kohe, seepärast ei tea, kuidas ainult broneerimine teha. Küsisin nõu ka reisibüroost, aga sealt vastati, et broneeringus võivad piletid olla vaid 1-3 päeva, aga viisa tegemine võib võtta ka paar nädalat.
Ja juhul kui saab kuidagi broneerida, siis kui pikalt enne lennu toimumist tuleks piletid reaalselt välja osta.

Võimalus on osta kallimad tühistatavad piletid ja peale viisa saamist need soovi korral tühistada ja odavamad asemele osta.

Küsi lennufirmast tagastamise tingimusi, kui viisa saamine tagasi lükatakse. Mõnel lennufirmal on selliste juhtumite korral nö. erandkorras tagastus ka piletitele, mis ei ole tüüptingimuste järgi tagastatavad.

Üks variant on veel - lased teha broneeringu reisibürool, nii et broneeringu eest pole tehtud tasumist kui piletid on bookitud sulle. Ja selle broneeringu lisad viisataotlusele ja tegelikult pileteid välja ei osta ...

Seda ma siis peangi uurima, et kas ka päriselt peavad olema viisa saamiseks need broneeringunumbrid kehtivad või mitte, sest reisibürood soovitati ka mulle, kuid sealt sain sellise vastuse:

Kindlasti saan pakkuda lennupileteid, kuid nii nagu mainisin, tuleb broneering vormistada piletiks 1-3 päeva jooksul. Kui pileteid välja ei prindita, annulleerib lennukompanii broneeringu.

Seega vist ongi küsimus selles, et kas see broneering peab olema ka kehtiv sel ajal kui taotlus sisse antakse või mitte.

Ametlikult peab broneering olema loomulikult kehtiv, aga tegelikult seda toenäoliselt ei kontrollita. Eks soltub ka sihtkohast. Erinevatel Lähis-Ida ja Aafrika saatkondadel on täiesti suva olnud, kas broneering tegelikult ka kehtib. Olen vahel isegi mone e-pileti ise sobivalt ümber teinud korrektsete lennunubrite ja suvalise broneeringu koodi ja pileti numbriga.

ma olen viimased aastad järginud põhimõtet, et riik, kes viisata riiki ei lase vöi piiril viisat ei müü/anna, see jääb minu rahast ilma ja täitsa saab hakkama:D
Seda enam ei läheks riiki, kes võib mulle mitte viisat anda, kuigi olen lennupiletid viisa saamiseks ostnud.
PS vatse nõuanne tundub mõistlik, kui riskida ei taha piletiostuks läinud raha kaotamisega

Ei tea kuidas teiste riikidega aga USA viisa taotlemisel ei tasuks seda nalja ilmselt teha. Nemad kontrollivad kõiki asju üsna täpselt ja isegi nimetähe erinevus või segaselt kirjutatud number toob kaasa juba pikema küsitluse.