Lennupiletite broneerimine suurele grupile

Tere. On plaanis osta lennupiletid kokku ca 20-le inimesele ja avastasin, et näiteks Lufthansa lehel broneeringut tehes saab maksimaalselt osta piletid 9le inimesele. On kellegil kogemust kuidas seda teha ühe broneeringuna? Kui teha 2 või 3 eraldi broneerinmist, muutuvad ilmselt oluliselt ka piletihinnad juba.

Küsi neilt eraldi grupibronni

0
0

Uuri grupibroneeringu kohta. See peaks olema ainuke mõistlik variant.

Teiselt poolt aga lihtsalt ääremärkusena, et piletid alati müüakse kõigile reisijatele samas broneeringuklassis. St nt kui mul on vaja kolm piletit, ja odavamas klassis (nt 100€ / pilet) on ainult kaks piletit saada, siis mina neid ei saa - ma saan kõik kolm piletit kallimasse klassi (nt 300€/ pilet). Sellistel juhtudel mul on mõistlik teha kaks eraldi bronni (2 piletit a' 100€ = 200€ + 1 pilet 300€ -> kokku 500€ kolm piletit kokku vs 900€ kolm piletit kokku ühe bronnina). Olen seda nippi korduvalt kasutanud, sellega hoiab mõnikord korralikult kokku. Sellel on muidugi mõtet ainult siis, kui hinnavahe on märkimisväärne.

3
0

Kui 20 inimest on kindlalt nimeliselt olemas, siis on väga suure tõenäosusega odavam osta ise näiteks 9 + 9 + 2 piletit. Grupibroneeringud on kallimad, sest neil on paremad tingimused tühistamiseks jne. Lisaks ma ei ole kindel, et sul õnnestuks ise Lufthansaga seda tegema hakata.

Kas reaalselt on üldse vaba 20 kohta? Selle ütleb enamasti hinda vaadates ära. Võid ka konkreetsed lennud siia lisada ja saab arvamust avaldada.

Soodsaim hind kokku tulebki nii nagu Tip kirjeldab. Vaatad, mis maksab hetkel 1 koht soovitud lendudele, kui lendude juures pole märkust, et saada on selle hinaga näiteks 5 kohta, siis järelikult on vähemalt 9 kohta olemas. Ostad 9 ära ja siis proovid natukese aja pärast uuesti 1 koha hinda jne. Kui ongi 5 selle hinnaga, siis ostad 5 ning lased nii edasi, kuni kõik olemas. Reaalselt on 20 reisijaga keskmine hind kindlasti kokku odavam, kui grupile hinda küsides.

2
0

Me oleme ettevõttes kasutanud grupibronnideks Aves Travelit, kes koduka järgi vaadates on ka Lufti esindaja mingil kujul. Äkki tasuks nende käest küsida.

Aga Vatse märkus peab paika selles osas, et sellised grupibronnid omavad meie kogemusel paremaid tingimusi ja seetõttu ei tasu loota päris seda minimaalset hinda, mille sa kodukalt saad. Tavaline erinevus on see, et ära-antav pagas on hinnas ja konkreetsed lendajate nimed peab kinnitama alles pool kuud kuni 1 kuu enne lendu. See muidugi võib arvatavasti lennufirmati erineda.

0
0

See link toimib vaid Lufthansa kodumaade elanikele ehk siis Saksamaa, Austria ja Šveits. Ülejäänud peavad reisibüroo kaudu tellima.

1
0

Kohalikelt reisibüroodelt küsida. "Rühmapiletid" tundub olevat sõna, mida lennufirmad eesti keeles kasutavad.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased