Lennupiletite broneering enne viisa taotlust

Kas on veebileht, mis laseb broneerida lennupiletid ilma maksmiseta 24-ks tunniks? Saatkond soovib, lennupiletite broneering enne viisa taotlust.

Jagage kogemust 

Reisibürood pakuvad seda teenust (e.g. Estravel, aga põhimõtteliselt kõik, kellel on kontor ja klienditeenindajad).
Alati võib ka osta äriklassi pileti, millega kaasneb 100% refund piletist loobumisel.
Sama hästi võib selle pileti ise võltsida, mõnel eelmisel kuupäevad ära muuta. Kui asi saatkonda jõuab, pole nagunii mingit kontrolli võimalik Amadeusis või kuskil teostada, sest pilet on ammu tühistatud.
Lihtsalt üksikud riigid väga täpselt lennukuupäevade järgi annavad viisa, päris umbkaudseid päevi ei maksa panna.

Täienduseks eelmisele - paljud lennufirmad kirjutavad ka reeglitesse, et pilet on tagastatav 100% viisa mitte saamisel (koos konsulaar osakonna vastava tõendiga). Kas seda reeglit erinevad Internetis pileti pakkujad ka respekteerib on ise asi ja kas see nende reeglitest on välja loetav samuti. 

OTA-d mis lasevad piletite eest maksta ülekandega (Lendama.ee, Estravel) hoiavad broneeringut 24H, vähemalt kunagi oli see nii.

Kui ma ei eksi, hoiab Qatar Airways ka broneeringut 24 h.

SASil peaks olema 24h tasuta tühistamisvõimalus.

Ülaltoodud soovitus äriklassipileti osas ei ole enam pädev — ka suur osa äriklassi pileteid ei ole enam muudetavad ilma trahvita.

Aga.
Lufthansa KÕIKI pileteid, mis on ostetud nende enda veebist saab, sõltunatult pileti/tariifi reeglitest 23 tunni jooksul trahvita tühistada (ise järele proovinud). Tõsi, raha läheb kaardilt algul maha ja tagasi saab selle ca 2 nädala jooksul.
Samas jah korralik reisibüroo saab ka broneeringut nö hoida (kui kaua, sõltub tariifireeglitest: 12 tunnist kuni 5-6 kuuni)