Lennupiletite ost

Tere. Plaan osta ise piletid sel aastal ja loobuda reisikorraldajatest. Tekkis veel küsimus kas on mõttekas osta üks pilet edasi-tagasi või eraldi, hinnavahet pole. Ja kas osta kaaslasele eraldi või sama broneeringuga. Taas hinnavahet poleks.

Tavaliselt on edasi-tagasi pakkumised kõige soodsamad.

Ei. Seekord näitab Air Baltic sendipealt sama summat, kodulehel odavam kui mujal broneerimislehtedel. Mõtlen et võibolla on mugavam kui on eraldi et siis saab pardale registreerimised eraldi eelnevalt kodus ära teha. Ost ise oleks muidugi korraga mugavam.

AirBalticust otse ostes on näiteks krediitkaardiga tasudes teenustasu ~6 eurot tehingu pealt. Seega kui ostad sinna ja tagasi piletid eraldi, siis maksad mõlemal korral 6 eurot juurde.
Arvutist check-ini puhul AirBalticul tasuta kohti valida ei saa ja pannakse istuma suvalisele kohale. Juhul kui broneeringus on 2 inimest, siis pannakse nad loomulikult enamasti ikka kokku. Kui on kaks eraldi broneeringut, siis on väga väike tõenäosus, et interneti check-iniga kokku satub.

Ühine broneeringu kood ei kohusta kõiki korraga check-in tegema.Igaüks võib oma check-in teha ikka millal ise tahab.

.. ja krediitkaardi asemel kasuta deebetit! ;)

Siis vast nii et ühispilet edasi et saaks kõrvuti istekohti ja eraldi pilet tagasi et ei peaks seal arvutit või printerit otsima. Nüüd tekitab küsimust Andrese soovitus. Kui mul on Mastercard mis on deebetkaart krediitkaardi tunnustega. Siin ei ole mul rohkem eriti valida. See on ju ametlikult deebetkaart, maksmisel toimib nagu krediitkaart.

minu Swedpanga deebetkaart (ka krediitkaardi blanketil) ei võimaldanud küll soovitud lennukompaniide kodukal maksta. Sama Visa Sebpangast võimaldas aga seni kõike, mida olen soovinud. Lisaks jääb asutustele mulje tõelisest krediitkaardist. Kas kõigil on sama kogemus?