Lennupiletite ost läbi eDreams

tere! Leidsin eDreams.com'il hea hinnaga lennupileteid Aasiasse . Kuna ise ei ole selle teenusepakkuja kaudu ennem pileteid ostnud, sooviks saada kommentaare kui usaldusväärne see firma on, kas on olnud mingisuguseid probleeme? Lugesin postitusi Tripadvisor'ist ja ausalt öeldes ma ei julge nendega juures bookida... Olid kirjeldatud juhtumid, kus bookingu kinnitusi ei saadetud, tühistati pileteid teadmata põhjustel.

Palun andke nõu, kas tasub proovida ikka nendega pileteid tellida või pigem mitte? Tänud.

Tere, olen korduvalt nende kaudu broneerinud ja seni pole negatiivseid kogemusi olnud. Hiljuti kirjutasin ka siin foorumis, kuidas nende kaudu isegi Ryanairi pileteid saab broneerida ning seda vähema broneerimistasu eest kui seda Ryanairi koduleht ise nõuab. Tavaliselt olen broneerinud nende Saksamaa kodulehekülje www.edreams.de kaudu.

Tere,

Otsin ise ka soodsaid pileteid Aasiasse, mis lehelt te need pakkumised saite-algusega mis linnast ja kuhu(täpselt)?

Ette tänades,

Mina olen ka väga palju pilteid ostnud läbi Edreamsi. Vahel on kyll teenustasu arusaamatult kõrge, aga see oleneb ka konkreetsetest lennufirmadest, kelle kaudu lennata tahad. Muidu võib sealt julgelt osta :)

Aga kuhu hea hinnaga piletid on? Oleksin tänulik info eest. :)

Tere!

Sai ostetud piletid Tallinnast Kreekasse ja hiljem selgus et nad ei saa neid lende ühendada. Sain raha tagasi kuid uue lennu väga kallilt. Esitasin ka kaebuse, kuid ei midagi. Enam selle firma teenuseid ei kasuta.

Tervitus.

Kuidas hetkel edreamsiga on? Kas tasub sealt osta või on asi kahtlane?

Okei on. Kunagi oli see ainus lehekülg, kus sai Paypaliga maksta ja kasutasime üsna palju. Mis puudutab Aasia lende, siis tasub eDreamsi otsinguga üles leida endale sobivaim lend (või lennud) ja seejärel ost teha lennufirma lehelt otse. Enamasti toob päris mitu eurot võitu.

Kasutasin paar kuud tagasi. Toimib väga hästi.

edreams toimib ilusti ja neil on mõnikord ka eksklusiivseid odavpakkumisi, mida teised lehed ei paku.