Lol travelist lennupiletite ostmine Dubaisse

Plaanisin osta 2-le inimesele lennupileteid Tallinnast Dubaisse ja kõige odavamat hinda näitas Lol Travel.

Tean, et kõige mõistlikum on alati läbi lennufirma piletid vaadata ja vaatasingi läbi Turkish Airlinesi lehe, aga selleks et kokku saaks kaaslasega lendudel istuda, tuleb maksta lisaks 184€.

Kuigi Lol Travelis näitas, et kokku istumise hinnaks oleks 20€, ehk kordades vähem.

Kui nüüd Lol Travelist piletid ostan ja maksan 20€ juurde, kas siis päriselt saab kokku istuda lendudel?

ALATI kui on võimalik osta piletid OTSE lennufirma kodulehelt tuleb osta lennufirmast!

Kui on lennu broneeringus muudatusi, lennufirma võtab ühendust ning saab mugavalt ja kiirelt korrigeerida. Kui võetakse läbi vahendaja nagu Lol, siis igasugu ülesse kerkivate probleemidega on oht tõsisemaks jamaks... (viisakalt öeldes).

Tulles nüüd küsimuse juurde istekohtade osas - Turkish normaalse lennufirmana istutab kogu seltskonna (üldjuhul) kokku, mitte ei lennuta mööda lennukit laiali nagu Ryanair. Kui on soov istuda teatud istekohtadel, siis selle eest tuleb maksta, sõltumata kus veebilehelt on piletid ostetud.

4
1

Enne piletite ostmist loe kindlasti ka nende Terms and Conditions läbi. Mina selle Lol Traveliga sain oma vitsad kätte, kui see ainus kord (ja jääb ka viimaseks), mis olen läbi vahendaja ostnud, läks natuke kallimaks, kui olin arvestanud.

2019 aasta lõpus ostsin pileti 2020 aprilliks, 200 eur oli parim pakkumine Lol Travelilt. Covidi tõttu kõik lennud tühistati ja lennufirma minu isiklikule arvele raha tagasi ei maksnud, sest olin ostnud läbi vahendaja. Küsisin oma raha Lol Travelilt ja pika vaidluse tulemusena sain hoopis nende voucheri, kuid maha võeti 55 eur nö käitlustasu ja sain voutcheri summas 145 eur. Selle voucheri eest broneerisin mingi aeg hiljem uue reisi, mis kahjuks jällegi lennufirma poolt tühistati. Siis sain lõpuks raha arvele, kuid jällegi 55 eur vähem. Nii et kokkuvõttes mitte toimunud reiside eest makstud 200 eurolt kaotasin 110 eur ja hunniku närvirakke :)

4
0

Turkish on vägagi Ryanairi teed minemas. Tasuta kohti valida ei saa. Kokku vist saab. Veel.

0
0

Staatusega ikka saab, äriklassis ka vist kõikide piletitüüpidega endiselt? Preemialendudel samuti või on juba muid kogemusi?

0
0

Kaaga, selle asemel pidanuks panka krediitkaardivaidlustuse tegema, saanuks kõik tagasi.

0
0

LOL travelist ja teistest vahendajatest lisades niipalju, et alati tuleb selle pakkumisega minna kuni tasumise leheni, et näha lõppsummat. Mõne puhul lisatakse Visa/Mastercard/Paypali tasu.

Olen maksnud 12 reisija piletid (2 osas) ning kaarditasu tuli ~50€ kokku.

Eelmine aasta Tenerifele minnes (TLL - MXP - TFS) Ryanairiga oli LOL traveli piletihind ulmeodav, aga käsipagas kolmele oli veel ca 100 eur. Lisaks väiksem kindlustunne lendude hilinemistel (meil oli 1.5 MXP aega ja kõik läks sujuvalt). Vahepeal võib ka lennufirma kodulehel vaadata lõpphinda koos istekohtade, pagasi ja muuga. Kui teeb enam-vähem sama välja siis pigem lennufirmalt otse osta.

Küll aga sel aastal Gran Canarial käies TLL - STN - LPA Ryanairiga siis 4st lennust 3 hilines! 30-70 min iga lend. Õnneks oli STN aega ca 6 tundi, seega väga muret polnud.

Lifehack lennuvahendajatega LOT reisidega: odavam hind lennuvahendaja juures ja hiljem saad bookingule lisada nt pagasi otse LOTi lehel. Tuleb kordades odavam kui vahendajaga. Sel talvel sai Gruusiasse suusareisil 1 pagasi eest hinnavõitu ~40€.

Ryanairiga viimane ei toimi, vahendajate bookingule nende kodulehelt ei saa.

0
0

Niipalju kui mina vahendajate juurest Ryanairi pileteid ostnud, olen alati pagasi otse lennufirmalt juurde osta saanud. Tõsi viimasest korrast on mingi 3 a. möödas vist. Ainuke kelle broneeringutega on probleeme kuulda olnud on olnud Kiwi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased