Lot Polishi kaugmaa lennud?

TereKas kellegil on kogemusi LOT'iga kaugemale lendamisega? Nätieks Aasiasse? USA'sse? Kuidas on toidud / lennukid / teenindus?Tervitades,Merili

Eelmine kevad sai LOT-ga Los Angeleses käidud. Lennu poolelt meenub niipalju, et esimene LOT/Nordica lend Varssavisse hilines niipalju, et pidi sealses lennujaamas jooskma, aga peale jõudsime. Lennuk üle ookeani oli uus ja ilus (targemad teavad, mis mudelit LOT kasutab), selles osas üllatas positiivselt. Ekraan, uued filmid ja kõik toimis. Toidu poolest enam suurt midagi ei meenu ehk nähtavasti keskmine lennukitoidu tase. Teeninduse poolelt meenub, et eriti aktiivne või pealetükkiv ei olnud (Aasia teenindus ei ole). Söögiringid tehti ära, muul ajal sai ise vabalt snäkke ja jooke käia võtmas (öise lennu puhul vist pigem tavaline). Veel meenub pisiasi, et iga kord pöörduti poola keeles. Saime siis suhtluse inglise keele peale, aga järgmine kord uuesti poola keelega lennati peale. Inimesi ülearu palju ei olnud, normaalne teenindaja võiks meelde jätta.Ehk lennuki poolelt oli väga ok, teenindus Lufthansa tase ei ole, aga midagi hullu nüüd ka ei ole. Kui hind ja lennuajad sobiks, lendaks LOT-ga veel. Selles suhtes päris SAS ei ole, kus Jaapanisse lennates lennukid nii väsinud, et edaspidi pigem pikaks lennuks seda ei valiks - ekraanid jupsisid jne

Ilmselt teenindaja testis Sind. Kui sa oleksid soravalt (omast arust) poola keelt hakkanud vastu patrama, oleksid nad Su snäkke ja eriti jooke hakanud piirama.

Lendan Lot-ga üsna tihti Singapuri vahet ja siiani olen rahul, lennukid on uued ja mugavad, toiduvalik hea, teenindus on ok, filmide valik on samuti suhteliselt hea. Ainus ebameeldivus on vahemaandumine Varssavis, sealne lennujaam ja üldine teeninduse tase on kehv. 

Olen lennanud Indiasse Finnairi ja LOTiga, ausalt öeldes ei näinud mingit vahet. Finnairil oli vist söök parem, aga samas ei pööranud sellele nii palju tähelepanu, et teaks teistega hiljem võrrelda. Lennuk oli ka ok. Eriti lahe oli lennuki elektriliselt toonitav aken ja läbi selle paistev päikesetõus. Nägin seda esimest korda, algul tekitas tumepunane päike minus korralikku hämmeldust.Ekraani osas arvamus puudub, kuna ei tarbi mõlema pakutud meelelahutust, vaid enda oma telefonist.