Majutus Eestis 3 väikelapsega

Tere 

Oskab keegi soovitada majutust. Tingimusteks 2 võrevoodit lastele, saun ja eelistatult vaikseskohas, mitte keskustes. Olen vaadanud erinevaid keskkondi aga pole filtrit, et lisada võrevoodid. 

Tänan vastajatele!

Nii väike see Eesti nüüd ka ei ole, piirkonda oleks ka vaja teada.

kui on kindel soov lastega reisida ,2 reisivoodi kaasa ja kõik mured murtud. Endal küll oli 1 voodi kaasas reisides:)  Neid saab alatest 50 euri kätte .

Ida-Virumaal, Toilas Pühajõe Puhkemaja.

Ma arvan, et igas hotellis ja turismitalus, kus saab olla üle ühe pere korraga (seega välja arvatud puhkemajad) on igal juhul mitu võrevoodit olemas. Võrevoodi saamise soov on nii loomulik, et neid pakub iga majutusasutus. Kui neil on mitu tuba, on tõenäoliselt ka mitu voodit - ikka võib ju mitu lastega peret korraga puhata. Nii et mina sinu asemel valiks lihtsalt välja, kuhu tahad minna, ja küsiks otse. Suurem tõenäosus on saada jaatav vastus kui eitav.

Võilill 

Vaata suures restored on 1-3 beebitooli 50-100 inimese kohta. 

Hotellides sa Saad broneerida tihtipeale 3 inimest + beibivoodi, suurema koguse puhul booking lihtsalt ei näita midagi. 99% kui sa tuled oma voodiga ja küsid ennem siis 1-2 Alla 2he asstase puhul ei hakka teematama. Kui aga hakkad nõudma /otsima voodeid jääd hätta