Majutus Itaalias

Broneerisin suveks Itaaliasse Positanosse Villa www.summerinitaly.com keskkonna kaudu. Mind pani aga imestama, et pean kogu majutuse tasu kaks kuud enne reaalselt kohaleminekut juba krediitkaardiga ära tasuma. Kas see on tavaline nõudmine? On kellelgil vastavaid häid või halbu kogemusi kas selle veebikeskkonna või sarnase tasustamisviisi kohta?

Igasugune info teretulnud!

Mina maksin oma Rooma hotelli eest ka kuu aega ette. Kasutasin www.ebookers.fi keskkonda. Minul probleeme polnud. Kõik toimis ilusti. Igaks juhuks helistasin enne sõitu ka tavatelefonile ja uurisin, kas nad ikka teavad, et tulen. Minu broneering ja makse leiti hetkega. E-bookersit soovitas mulle kunagi ammu üks Soome tuttav.

Eelmise postituse link sai vale. Peaks olema www.ebookers.fi

Meie broneerisime küll otse iga kohaga konkreetselt kontakteerudes, oli kuu aja jooksul 5 kohta kus ööbisime, kes tahtis mingi %, kes mingi summa ei tea millest, kõik sai ka nii makstud. Kaasas oli nendega kirjavahetus ja maksmise kinnitus, kuskil polnud neid küll tarvis, kõik sujus viperusteta, kuigi mõnikord jõudsime kohale alle päris hilja õhtul. Kunagi ei kasutanud küll krediitkaarti vaid maksime otse arvelt.

Tere, see voib olla tingitud sellest et neil ei ole probleeme kohtade taituvusega (positano vaga populaarne koht suvitamiseks) ja seega voivad endale lubada tingimuste dikteerimist. Tuupiline Itaalias. Soovitan jargi kusida kui on voimalus, miks nii ja proovida labiraakida. Igal juhul Itaalias peab oskama kaubelda ja enda huvide eest seista, vastasel juhul loigatakse teie pealt kasu. . . . . . . Postitus on keeleliselt parandatud!

Mina võtsin öömaja hotelli Olimpico Amalfi rannikul, see on kohe Positano kõrval. Maksin krediitkaardiga juba ööbimise ära ja sain ka 12 % allahindlust. Kuigi lähen ise sinna juuni lõpul.

Jäi lisamata, et broneerisin öömaja ikka otse hotelli käest.

Kle, Pebeetu - kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja!

Mnjah,eks ta õige ole.Kohe ei vaadanudki selle esimese postituse kuupäeva :)