Malaga aprilli koolivaheajal

Tere. Plaan minna lastega aprilli koolivaheajal Malagasse. Millal oleks mõistlik aeg pileteid vaatama hakata? Kuna väga sõltume koolist, siis reisi algus ja lõpp jääks ajavahemikku R - E (siis vist kallimad piletid?). Ja sooviks otselennuga minna. Hetkel oleks pileti hind üle 300, samas kui vaadata samasugust lendu (ka nv ) ntks jaanuaris, siis saaks piletid 155 euroga. Kas st, et praegu vara veel osta? On AirBalticu sooduskampaanit ka aasta alguses oodata?Võib vabalt pakkuda ka alternatiive Malagale, kus natukene sooja ( 20+ on juba mõnus kull :) ) oleks ja lastega sobiks minna. Pileti hind võiks olla u max 200 euri näkku (mida soodsam seda parem ;) ) . Reisi alguseks sobib nii Tallinn kui Riia. 

No alustuseks võiks täpsustada kui vanad need lapsed on 7 või 17. Ega sinu eest momondot ega estravelit ega Air Balticut keegi läbi kammima ei hakka, Aprillis ilmselt üks soojemaid kohti ongi Hispaania,

Kui rahakott soojendusega basseini ei võimalda, siis ma ei soovita. Vesi ei ole ujutav sel ajal veel. Ok, kui on hea kevad ja oskad leida mõne soojema lahesopi, siis ehk võib õnnestuda, aga kindel ei saa olla. Koolivaheajaks leiab soodushindasi üha harvemini, kõik lennufirmad on kursis ja üritavad raha teenida. 

Alternatiiv on Küpros. Otselend 2. korda nädalas Tallinnast .

Liis, ma väga tänan Sinu nipsaka ja üleoleva vastuse eest, kuid paraku ma ei ootagi, et keegi hakkaks minu eest momondot , skyscannerit vms läbi kammima. Kuna endal väga vähe reisimisega kogemusi ja plaanis minna esimest korda vaheajal puhkusele, siis mõtlesingi, et uurin teadjamate käest, millal oleks aeg hakata pileteid vaatama ja kas tasub loota, et peale aasta algust tuleb veel sooduskampaaniaid millega saaks otselendudega sihtkohta.  Kindlasti on kellelgi kogemusi, kes on eelnevatel aastatel käinud jne :)Teistele, tänud vastuste eest, Küpros alternatiivina oleks kindlasti mõeldav, kuid paraku lähen ise kuu aja pärast Küprosele ja siis selle sihtkoha kevadeks välistaks. 

Ma ei üritanud olla nipsakas. Lihtsalt nii nagu küsimus nii ka vastus:)Seda kui vanad lapsed on ei tea me ikkagi. See läheb kategooriasse kus soovitada  a ala 17 aastasele lotemaad ja pärast teemaalgataja vastab, et see on liiga titekas:).Teemast ka, üks variant võiks olla nt Maroko või Tuneesia. Seal on oluliselt soojem kui Hispaanias või Küprosel. Olen olnud märtsi lõpus, oli mõnus soe, mitte liiga palav. Loogikaga võttes peaks aprill olema soojem

Airbalticul on väga sageli kampaaniamüügid, aga väga alla nad hindu ei lase. Mõnikord teevad mõnda kindlasse kohta ekstra soodusmüüke, tasub fb-s nende lehte jälgida. Ma ootaks veel kuni ka teiste lennufirmade kevadeperioodi piletid müügile tulevad, siis on valik parem.

Millal see aprilli vaheaeg on? Küpros oleks ju päris hea variant. Ryanair lendab sinna otse. Ja Hispaania puhul jälle oluline piirkond, maa on ju suur ja lai, lisaks saarestikud. Aga pileteid võiks hakata küll vaikselt piiluma. Mina kasutaks momondot ja siis vaataks ka lennufirmade kodukatelt.Nojah, Hispaaniast oled juba valinudki Costa del  Soli.

Mina saan nii aru, et ilma suurema ümberistumispiinata soodsalt koolivaheajal ranna sihtkohtadesse hästi ei saa. Soovitan end regada erinevate lennufirmade listidesse (nt Norwegian, Airbaltic jms) Nad saadavad pakkumisi ja teinekord võib trehvata. Praegu ongi hea aeg hakata surfama. Hinnad nendel aegadel ongi väga soolased. Aprillis võiks muidugi käia ka Kanaaridel, kus on kindlalt juba kõik soe saabunud :) Ise käisin kunagi mai alguses Türgis. Mis on siis umbes 1,5 näd hiljem kui praegune koolivaheaeg ja oli väga soe, ujusin meres, kuigi olen külmakartlik. Mõnesmõttes on see Türgi pakett päris hea valik lastega, sest neile kõik meelepärane atraktsioon kindlustatud ja ei pea end ka poolsurnuks lendama pikkade lendude ja ümberistumistega. Niipalju kui mina vaadanud olen, siis Riia väljumistega piletihinnad pigem soodsamad kui Tallinnast samad sihtkohad.