Malaga lennujaamas ümberistumine

Tere, sooviks teie kogemust kuulda, kes te olete läbi Malaga lennanud! Nimelt muudeti mu lend hilisemaks ja Malagas jääb ümeristumiseks Tallinnasse 1h ja 10 min. Kas selle ajaga on võimalik käsipagasiga lennule jõuda või läheb napiks? Teine variant on lend päev varasemaks tõsta ja hotelli minna, mis on muidugi lisakulu

Kui  lennud ühel piletil, pole probleemi, kui erinevatel, ei riskiks.

0
0

Jah kahjuks erinevad lennufirmad

0
0

Kas ka erinevad piletid? Kui ostsid kohe algpuntist läbi Malaga Tallinnasse, siis teinekord erinevad firmad ka samal piletil. Muul juhul eelmise lennu hilinemisel läheb põnevaks, kindlustus ka vist ei hüvita.

0
0

Ma ise ei mäleta, et Málaga lennujaamas kunagi eriti kaua aega oleks läinud. Ma riskiks, eriti kuna on ainult käsipagas.

1
0

Vabalt jõuad ! Eriti praegusel ajal kui pole rahvast ega lende ... Maabudes polnud isegi ühtki piiri ega muud kontrolli. Umbes 3 näd tagasi ja nädalapärast siis lendan taas sealtkaudu koju.

0
0

Silmas tasuks pidada ka seda, et hetkel mitte kõik lennufirmad ei lase teha online check-ini, st nad lubavad online check-ini teha, aga pardakaarte onlines ei väljasta. Pardakaartide saamiseks tuleb lennujaama check-in lauda minna, kus nad enne pardakaartide andmist koroonanõudeid sihtkohta ja sinu vastavust nendele kontrollivad. 

Selle jaoks tuleb kusjuures veel eriti aega varuda, sest paljud inimesed isegi ei tea sihtkoha nõuded, igasugu tervisedeklaratsioonid täitmata ja lennujaama töötajatel kulub neile asjade selgitamiseks ja vaidlemiseks väga kaua aega. Endal hiljutine kogemust siit, et arvasin, et läksin varuga pardakaarte üles korjama, aga tegelikult kulus järjekorras ülemõistuse kaua aega ja ma polnud isegi kindel enam kas jõuan isegi lennule. Õnneks siiski jõudsin, aga väga napilt.

Seega kui lennud on eri piletitel ja see lennufirma millega Malagast lendad, ei peaks onlines pardakaarte väljastama, siis on nii väike ajavahe ikka suhteliselt kahtlane.

1
0

Mina arvestaks ka võimalusega, et esimene lend võib mingil põhjusel viibida ning siis on teisele lennule jõudmise aeg kriitiline.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased