Malaisia reisibüroo

Kas keegi oskab soovitada mõnd head Malaisia kohalikku reisibürood? Plaanis reisida järgmise aasta alguses omal käel Malaisiasse ning seigelda nii sisemaal kui ka läänerannikul. Samas säästmaks aega, mis kulub bussijaamade, rongijaamade ja hotellide otsimisele, on mõte kasutada kohaliku reisibüroo teenuseid (nt tuleks mikrobussiga Singapuri lennujaama vastu, sõidutaks meid soovitud marsruudil, soovitaks hotelle jne). Indias toimis taoline reisikorraldus ideaalselt. Meie käsutuses oli mikrobuss juhiga 24h ning ka hotellid sai reisibüroo kaudu broneeritud (kusjuures ööbimiste hinnad tulid tunduvalt odavamad kui ise interneti teel broneerides oleks tulnud ja ühegi ööbimise hinna ja kvaliteedi suhe ei olnud paigast ära). Bussijuhid olid vapustavalt toredad ning sellistesse kohtadesse, kuhu nad meid viisid, me ise ilmselt poleks sattunudki ... Seega kõik head soovitused on teretulnud!

Tänud! Tundub tõesti asjalik firma olevat.

Oleneb ka kust sa alustad ning kui kaua sul aega on. Alustad vist Singapurist- ostsin ka ise sinna piletid kevadeks. Pigem ikka leiuta ise midagi, kuidas saada Singapurist oma esimesse soovitud kohta, mis oleks ka logistiliselt OK ning siis leiad sealt peale paaris vastavas kohas käimist.

Algus on jah Singapuris. Kuna saabume õhtul, siis päris omal käel seigeldes peaksime ilmselt esimese öö olema Singapuris, et siis hommikul otsida bussijaam või rongijaam ning alles siis alustada mööda rannikut trippimist üles Melaka poole. Hetkel oleme aga plaaninud Singapuri paar päeva jätta reisi lõppu. Kui meil oleks lennujaamas transfeer vastas, saaksime kohe Malaisia poole teele asuda ja juba esimese öö Malaisias Melakas veeta ... Kohaliku reisibüroo teenuseid olemegi mõelnud kasutada ainult reisi esimeses pooles (Melaka, Kuala Lumpuri, Cameron Highland). Penangis ja sealt edasi Langkawil seikleks omal käel. Sinna oleme ka rohkem aega planeerinud. Aga need on meie esialgsed mõtted ...

mustikamoos, see firma, mille lingi panin, ei ole mingi suvalise internetiotsingu tulemus, vaid nendega on kunagi koostööd tehtud (kui veel turisminduses tegutsesin); samas, kui läheksite Borneo'le, soovitaksin üht teist firmat, kuigi ka eelpoolnimetatu teeb sinna pakette.

marks66, tänud! Borneole hetkel minna plaaninud ei ole. Aga oled Sa kokku puutunud kalastamisega Malaisias. Seltskonnas olevad meeshinged unistavad suure kala püügist ... Malaisia lehekülgedel reklaamitakse kalapüüki päris kõvasti, samas oleks hea, kui nad tegelikult ka kala saaks ... Seni ei ole meil soojamaareisidel väga suurt kala püüda õnnestunud, kuigi välja reklaamitud on ei tea mida ... Tänud ette!

Olen ise ka kalamees ja saan aru nendest, kes "suurt" taga ajavad. Malaisias võib minna kalastama nii merele (marliin, tuunikala, barrakuuda, jne.) kui ka jõgedele-järvedele (igasugu karpkalalised). Küsige sealt, kus parasjagu olete. Võite ka mingile kaluripaadile kaasa smugeldada. Ilma kalata ei jää:)

Mustikamoos - mul peaaegu sama trajektoor paika pandud jaanuarikuiseks Malaisiaks:) Aja kokkuhoiuks on plaan üks ots sõita Airasiaga ja teistpidi siis busside-rongidega.

Meil ka aprillis plaan 2 nädalat lastega Malaisias reisida. Algus ja lõpp on samuti Singapur. Mul hakkab kooruma idee minna Singapurist Johor Bahrusse ja sealt rentida 2 nädalaks auto, millega teha poolsaarele tiir peale (Malaka, KL, Cameron Highlands, Penang, Langkawi, Kuala Terengganu, ilmast sõltuvalt Perhentianide külastus või Taman Negara ja siis mööda idarannikut tagasi Johor Bahrusse, tehes teel huvitavamatesse kohtadesse sissepõikeid. Mingi aeg tagasi tegin autorendi päringuid. Parim tulemus oli 250€ kaks nädalat. Hetkel nii head pole, aga aega otsida veel on. Malaisias on reeglina head teed ja bensiin on odav. Vahemaad ei ole ka liiga pikad.

Võtke ühendust Mr Lucky'ga Indiast(dolphintravelsindia@yahoo.com).Plaanime ise ka jaanuaris minna tema vahendusel Malaisiasse ja Singapuri. Oleme tema teenust kasutanud juba 4 aastat Indias reisides ja alati saanud rohkem kui oleme osanud tahta.

Af, mis autorendi firmast said sellise pakkumise?Kui võimalik, saada palun mulle infot. Ette tänades

Proovisin mitmetest kohtadest. Parima hinna andis www.economybookings.com Hetkel seal sama päring annab hinnaks 400€. Praegu mõtlen, et selle 250€ pakkumise oleks pidanud kindlalt ära võtma.