Manchesteri mängu vaatama!

Hei. Kes on käinud mängu vaatamas? Kuidas bronnisid lennu(mis lennujaam) ,majutuse,mängu,millega seal liigelda buss,takso?  Jagage lahkelt infot=)

Jälgin huviga, äkki mingi nipp on, kuidas mängule saada. Laias laastus olen mina aru saanud, et seal on see nii püha kogukonna üritus, et üksikust mängupiletist võid und näha. Mõned vahendajad müüvad, aga pileti hinnad on 4-kordsed.
Ostsin ise just PSG mängule piletid, sinna on see veidi inimlikum. Barcelona on ok, Itaalia klubid on ok, Saksamaal eriti odav ja lihtne. Premier league ja Champions league on minu arunatukese jaoks müsteerium.

0
0
2
0

Hetkel on 15 naela eest saada piletit nii pühapäevasele  mängule Leicesteri Ridersi kui neljapäevasele mängule Londoni Lionsi vastu.

1
0

Mina olen käinud Liverpoolis mängu vaatamas enne covidi aega. Ainuvõimalik viis turvaliselt pilet saada oli võtta see hirmkallis pakett klubi enda kodulehelt (pilet pluss toitlustus ja programm staadionil). 

Liverpooli saamiseks mulle sobis Finnair TAY-HEL-MAN, lennujaamast edasi rongiga tund aega Liverpooli.

Nüüd on need paketid odavamaks läinud, aga pileti hind kohalikule fännile vs see pakett on ikka kordades erinev.

1
0

Möödas juba mõni aasta, aga olen käinud.  Old Traffordil vaatamas ManU vs Arsenal ja Anfieldil vaatamas Liverpool vs Chelsea. Esimesel korral ostsin Thomas Cooki kaudu paketi pilet + üks öö majutust. Maksis u 200 naela. Koht oli küljetribüünil keskel. Paberpileti sain kätte staadionil. Teisel puhul ostsin Football Ticket Net kaudu nn. klubiliikme pileti. Hea koht fännisektoris värava taga maksis umbes sama palju vaid pilet. Magnetkaardil mingi 'John Smithi' nimega hooajapilet toodi kulleriga hotelli ja sinna tuli see pärast ka jätta. Eraldi naljakas oli meiliga juurde saadetud jutt, et tegelikult sellise piletiga hangeldada ei tohi, küll aga võib seda tasuta kasutada anda teisele isikule ja kui juhuslikult keegi küsib, tuleb öelda, et saidki tasuta, muidu tuleb jama. Tundus veits kahtlane, aga kõik toimis.

1
0

Plaan hetkel lennukiga Liverpooli (rayanairiga soodsam) ja siis hakata vaatama nende saitide usaldusväärsust ning sobivaim välja valida - https://www.manchesterfootballtickets.com/manchester-united-brentford-tickets-premier-league/

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased