trip-krainetrip-ukraine-dark
Marokosse

Andke head nõu, kuidas on võimalikult odav sõita Marokosse - plaanis veeta seal Augusti lõpus umbes nädal, külastada Casablancat, Rabati jmt, ühe päeva võiks ka päikese käes beezitada. Seega oleks oodatud muidugi ka muu hüva nõu - rendiautode, kavalate hotellide-hostelite kohta jne! Praegu leidsin kõige soodsamad lennukipiletid edasi-tagasi 13 000 eek....

Eelm kevadel käisime Marrakechis nii, et lendasime Tallinnast Londonisse Estonian Airiga ja sealt Marrakechi Easyjetiga. Estonian Airiga sellepärast, et Marrakechi lend väljus samuti Gatwickist - ei viitsinud lennujaamade vahel sõitma hakata. Kogukulu läks meil vähe üle 5k, pikemalt ette ostes oleks saanud ca 3k eest. Märgatavalt odavam, kui 13k :)

Mis reisifirmad müüvad reise Marokosse?

Meie käisime Ryan Airiga Marokos. Broneerisime piletid muidugi pool aastat ennem minekut seega saime ka väga odavalt, 2400 eeku edasi tagasi.Koha peal olime üle kahe nädala. Hostelite ja hotellide koha pealt nii palju et ega seal eriti luksust ei leia kui just 4 v 5 tärni hotelli ei võta.Meil oli suht suva sellest kus ööbisime, peaasi et dush ja wc olid.Nii, et ööbisime hostelites ja hotellides mitte üle 3 tärni, kus siis oli suht basic olud.Aga meid ei häirind.Oleneb ju mida sa sinna ostima ja tegema lähed. Fezist mujal liiklesime rongide ja bussidega.

Plaan minna detsembris või jaanuaris... Eelmisel aastal jälgisin pidevalt Ryanairi pakkumisi ning kuupäevi sobitades odavaim variant tuli 1000.- edasi tagasi Riiast Frankfurdi kaudu.. u. sama hinnaga pakkumine oli mingi kuu aega tagasi mai lõpuks.. Ei ole mugav jah, et ööbida tuleb Frankfurdis nii edasi kui ka tagasi...

Mina ostsin pileti sept-okt.reisiks Tallinn-Milano-Casablanca 3600 eek edasi -tagasi.(Estonian air ja jet4you)Eelmisel aastal sai kuu paigas oldud ja mööda riiki ringi liigeldud.

Küsiksin ikka veel uuesti,et kas Eestist mingi reisibüroo korraldab reise Marokosse,omal käel ei viitsi seigelda,tänud vastajatele :-)

Veel võib uurida Estonian Airiga Barcelonasse ja sealt Clickair või Iberiaga edasi (Casablanca ja Marrakesh). Võib leida ka norm hindasid ja ilma Barcelonas ööbimata.

Meie käisime Riga-Frankfurt-Marrakech-Frankfurt-Riga kõik lennud ryanairiga ja hind umbes 2200.-eek