trip-krainetrip-ukraine-dark
Mauritius: mida seal käinud inimesed vaadata/teha/proovida soovitavad?

Plaanime veebruaris minna Mauriitiusele, mida seal käinud inimesed vaadata/teha/proovida soovitavad?

Soovitan 50% puhkusest veeta naabersaarel Reunion, kuna juba seal kandis olete.

Mauritiusel näiteks 1 päev Jahisõit Ilot Gabreili saarele 1 päev Ile aux Cerf saarel 1 päev saaretuur värvilised mullad sh. The Seven Coloured Earth mõned tunnid pealinnas jms.

KarlSakust, guugelda trippi, saad vastused (just ise kontrollisin), sama lehe üleval paremas nurgas on otsingukastike.

KarlSakust! Pole küll teemakohane vastus,aga mul küsimus,plaanime ka veebruaris minna,kas piletid ostetud ja kui on,siis kui soodsalt/kallilt saite? ja kus kohast

Oleneb ka sellest, mida näha soovite. Naabrimehe soovitused on asjalikud. Meie käisime ka botaanikaaias ning nö loomaaias (mis oli rohkem küll nagu krokodilli ja suurte hiidkilpkonnade park aga teisi loomi oli ka). Veel on seal ilusaid koskesid/jugasid, vulkaanikraater ning jahiga merele tasub ka kindlasti minna. Kuna igasugused teeviidad on seal olematud siis mõistlik on võtta kas valmis pakett või taksojuht palgata seltskonna peale. Teepeal võib näha ka kõikvõimalikke huvitavaid istandusi, kus oma taksojuhiga on lihtsam peatusi paluda.

Jah, üldiselt ongi nii, et taksojuht ise pakub end kogu puhkuse ajaks tuure tegema ja sõidutama.

Kes viitsib lugeda, siis mu reisipäevik 2009.-st. http://trip.ee/node/47853 Hinnainf vbla küll pisut aegunud, aga ideid ja vaatamisväärsusi leiab sealt kindlasti.

kissa1978, meil läks 1000 kanti edasi-tagasi, kuna oli kindel kuupäev, millal lendama peame ja polnud muud varianti. Ei ole väga sooduspakkumisi ka näinud kahjuks sinna..

Lufthansaga plaanime lenata, kui nad streikima ei hakka :)

Eelmine aasta jaanuaris-veebruaris sai käidud selle ilusa saare peal.Soovitan ühendust võtta Facebookis sellise inimesega nagu Robin Guide kes elab seal ja teeb teile korraliku ekskursiooni kõik võimalikesse kohtadesse kuhu ekskursioonibürood ei võimalda.Kahjuks telef.# ei ole alles. Kindlasti nautige seda imelist Phoenixi õlut.

Meie käisime aasta aega tagasi Mauritiusel. Meie käisime La Vanilla Natural Park`is krokodilliliha proovimas: https://kyllusesarv.wordpress.com/2016/03/21/mauritius-ja-krokodilli-liha/ See on ilus saar ja mürgiseid putukaid pole. Kirjutasin ka sealsest köögist: https://kyllusesarv.wordpress.com/2016/03/28/mauritiuse-koogist-i/ ja https://kyllusesarv.wordpress.com/2016/04/11/mauritiuse-koogist-ii/

Kuidas Mauritiuse kliimaga on?Vaatasin, et Turkishil on praegu sooduspakkumised, üks variant sinna lennata.Aga tundub, et detsember-aprill vihmaperiood. Ja just mind huvitav veebruar kõige vihmasem. Kui palju seal vihma tegelikult tuleb?Samuti milline oleks hinnatase hotellides, mis rannast kaugel ei asu? Ja millisest saare piirkonnast neid üldse otsima peaks?Paar päeva plaaniks veeta ka Reunionil ja Madagaskaril... Kuigi ega saarte vahelised lennud just odavad ei ole. Mauritiuse ja Reunioni vaheline praamiühendus olevat ka kinni pandud...