Mauritius märts 2009

Piletid ostetud Ba ja Finnairi kampaaniast, kuupäevadeks 08.03.09-20.03.09 ,kas on veel samadel päevadel või perioodil minejaid?

1
...
78
9

Minu mälu järgi on Etap'i toas 2 kohta + riiul-nari. Nari peaks olema mõeldud kuni 12-aastasele lapsele. Kui täiskasvanu soovib seal ööbida, siis võib juhtuda, et hotelli töötajatele on seda keeruline selgeks teha. Ma olen 2000-te alguses Etap'des ja Formulates küllalt ööbinud ja seal sõltub asi konkreetsest inimfaktorist - kes leti taga juhtub olema.

0
0

Kui palju teil ööbimine maksab seal lennljaama lähedal hotellis? Ma sain 5 km lennujaamast ja maksin 800.- öö kahele.

0
0

Meil on 80£ neljane tuba, seega kusagil 1520.- (kursiga 19). Suht sama teeb välja.

0
0

No Etapist broneerides sisestasin sinna 3 täiskasvanut seega oletan, et siis ka selline variant kehtib, aga eks neid üllatusi ikka tuleb ette ja selleks peab valmis olema. Kas on muidu eestlasi kes on ajavahemikul 02.-09.03 Mauritiusel? Kuidagi tundub, et nende soodsate lennupiletitega on sinna päris palju eestlasi minemas. Ega keegi juhuslikult Impalas ei ööbi?

0
0

Nelesaar kui sa selle teema siin algusets lõpuni läbi loed siis näed, et sel ajal seal üsna mitmeid eestlasi ning ka Trou aux Biches kandis, kuigi mitte vbla just Impalas aga ega see piirkond seal väga suur ju pole. Meie kohapeal 6-12.03 . Londonis peatume Royal National hotellis mis asub kesklinnas, et saaks õhtul ka linnapeal tiiru teha ning metrooühendus lennujaama ning vaatamisväärsustega ka hea. Tln-Hel-Tln plaanisime esialgu laevaga sõita, kuid hetkel siiski lennukipiletid broneeritud.

0
0

meie ka 2-12 märts Trou aux Biches piirkonnas, aga mitte impalas ;)

0
0

05.-12.03 hotell La Cocoteraie, Trou aux Biches ja Mont Choisy ranna vahel. Muidu lendan sama lennuga, aga lendan kohe edasi naabersaarele Reunion.

0
0

Nii rääkide nüüd välja kes ostis kõik valuutavahetused Mauritiuse ruupiatest tühjaks? Eile öeldi Tavidist, et kuskil ei ole ning pangast kust nad tellivad on ka otsas ning helistage reedel või nädala lõpus, sama vastus tuli Eurexist. Otsa oli saanud just hiljuti,nii et kas on metsik rahvamass minema või ei osanud valuutavahetused oodata, et rahval niipalju vaba raha on kaasa vahetada :D

0
0

No suht metsik mass läheb-läks märtsi alguses tõesti. See vist kõigi aegade eestlaste invasioon Mauritiusele :P

0
0

haha :D

Vestlesin siin üks päev inimesega, kes elab Mauritiusel ja ta imestaski, et eestlasi on kuidagi eriti palju Mauritiusele tekkinud :P

0
0
1
...
78
9
Lennupakkumised
Reisikaaslased