Mauritius (Turkish)

Tere,

Kas kellegil on kogemust Turkish Airlinesi lennuga Mauritiusele. Öeldakse, et ekvaatori juures on tugev turbulents, siis kuidas on Teie kogemused?

Kuna on suur lennuhirm, seetõttu küsin.

Aitäh ette ära!

Turkish lendab kuidagi teistmoodi muudest lennufirmadest või millest sa räägid?

6
0

Mina kardan ka väga turbulentsi ja olen ka Turkishiga Mauritiusele lennanud. Ka varasemalt ekvaatorit ületanud ja ei ole täheldanud, et ekvaatori ületamisel turbulents tugevam oleks. Pigem tavaliselt maa-vee nö ülemineku kohad, mäed ja ookeanid/mered, aga turbulentsi puhul ju tegemist nö õhuaukudega ja need muutuvad, seega ette ei tasu muretseda. Minu lend Turkishiga Mauritiusele möödus väga rahulikult :)

1
0

See aasta Nairob'isse lennates ei täheldanud küll hullu turbulentsi. Kõige hullem turbulents seni maani on olnud Phuket'isse lennates. Isegi meeskond istus oma kohal. Ka mul on lennuhirm ja just turbulentsi ees. Minu nipp on valida öised lennud ja enne lendu end korralikult ära väsitada. Olen vältinud kohvi ja alkoholi joomist enne lendu ja lennu ajal. Magamine lennukis tuleks ka võimalikult mugavaks teha. Mul on ostetud Tallink'i laeva pealt Cabeau reisipadi, mis on võimalik kinnitada lennukiistme peatoe külge. Pea asend on nii fikseeritud. Ärkvel olles vaatan mõnda head põneviku. Filmide ja muu meelelahutuse vaatamisel kasutan alati enda Sony mürasummutavaid kõrvaklappe nii ei kostu lennuki mootori heli kõrva.

1
0

Ekvaatori juures on tõepoolest turbulentsi risk suurem, kuna seal kohtuvad põhja- ja lõunapoolkera õhuhoovused: https://www.alternativeairlines.com/most-least-turbulent-flight-routes. Samas on see võimalik aga ka üle mägede lennates, maa ja vee piirialades,äikesega jne, sõltudes isegi lennukitüübist. Päeva-paar saab seda ette ennustada vastavate veebilehtede abil, nt turbli.com, kus marsruudi sisestamisel antakse hinnang et kas ja kui suurt turbulentsi võib oodata

0
0

Ei pea lendama ekvaatori alas. Ma sain kõige suurema turbulentsi kogemuse 4 aastat tagasi Tallinnas maandudes. Lennuk sattus äikese ja vihma pilvedesse. Pool lennukit karjus. Lennuk ise tegi kolm tiiru Soome lahele ja alles neljandal korral maandus.

2
0

Ma olen sealkandis paarkümmend korda ekvaatorit ületanud, ei ole midagi teistmoodi kui mujal. Lennufirmast turbulents ei sõltu, võib- olla märtsis on veidi tuulisem aga suurte lennukite puhul eriti midagi tunda ei ole.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased