Mauritiusele jaanuaris 2009

Plaanis kasutada reisieksperdi soodushinda ja lennata mehe ja 3-aastase lapsega Mauritiusele. Tekkisid mõned küsmised: Esiteks. Kas on veel minejaid? :D Teiseks. kuidas seal jaanuaris üldse on? Kas ikka päikest näeb või on ka võimalus et kogu kaks nädalat ladistab oavarrest :S Samuti lugesin siin eelnevatest foorumitest, et sel ajal seal nii niiske, et öösitigi magada suht võimatu/vaevaline. Mõtlen, et kas ma oma last väga ära ei piina sellega või on see kõik ikkagi talutav? Kolmandaks. Soovitage palun hotelli/apartmenti/bungalowd, kus saaks kolmekesi ööbida max 50 euri/öö. Neljandaks. Millisesse piirkonda üldse oleks mõttekas majutust vaadata. Kas peaks arvestama, et oleks Troux aux beachi või grand bay läheduses, et oleks kõik käe-jala juures? Päris turistilõksu ka ei taha. Samas, väga eraldust ka ei vaja....

Tänan kõiki abi eest

Mauritius on kallis, tipphooajal saab 50 EUR eest öö küll ainult väga peldikus kohas. Kui juba 30000 läheb anyway lendudele, võiks majutuse eest ka ikka mingi 100 EUR öö välja käia.

0
0

...Mauritiusel jaanuaris 2004. Oli tõesti väga palav, niiske ja vihmahooaeg seal. Aga mitu päeva olid kenad ja kui sadas, siis lühikeste tugevate hoogudena, mis ei kestnud kaua. Kui "veab", siis võib juhtuda ka, et taifuun tuleb sel perioodil. Me jäime muidu küll rahule oma käiguga ja kallis seal küll ei olnud. Ajasime asjad ise ja elasime neljakesi mingis ridamajas. Oli vist tuhat krooni eesti rahas päev nelja peale. Samas: ega seal erilist luksust polnud. Hinnad võivad ehk veidi muutunud olla ka muidugi.

0
0

Esiteks. Olen koos naisega mineja. 3.-15. jaanuar 2009. Kõigepealt 5 ööd Reunionil ja siis 6 ööd Mauritiusel. Teiseks. Olen uurinud ja puurinud ja usutlenud varemkäinuid jne. Ma usun, et tuleme tagasi negroidse jumega. Võib-olla iga päev ei olegi ainult päike ja kindlasti saab ka vihma, kuid see on pigem hea, sest kavatseme kumbagi saare ka ristipõiki läbi sõita ja mägedes kondamise ajal polegi päike eriti vajalik. Samalaadse kogemuse saime 2008. märtsis Prantsuse Polüneesiast - oli vihmane ja soe periood, aga nahka koorus pärast 3 kihti. Sellises kliimas korraliku öise magamise üks eeldusi on konditsioneeritud õhk. Nii, et konditsioneeri olemasolu ööbimispaigas võiks olla oluline, kui +28-30 tselsiust 90%-se õhuniiskuse juures üleliia tundub olema. Kolmandaks. Ei oska sellistel kriteeriumitel soovitada. Uuri internetist! Neljandaks. Meie oleme Balaclavas Baie du Tombeau ääres. Teine valik oleks olnud Flic en Flac. Kumbki pole sellise kontsentratsiooniga turistilõks, kui Grand Baie või Troux aux Beach. Samas - Mauritiuse rannik, eriti läänerannik on niikuinii üks suur turistilõks...

Kui ära käime, oleme kindlasti paremad abistajad-soovitajad :PPP

0
0

Kui oli endal majutuse teema aktuaalne, siis küsisin pakkumist Stephanie Apartmendist Mont Choisy-s. Pakkumine oli 25 EUR/öö toa eest (2-in.voodi,kööginurk, dush, muusikakeskus)Kui tuba koos hommiku- ja õhtusöögiga, siis oli hind 35 EUR inimese kohta. http://www.maurinet.com/stephanie.html

0
0

Ee, loodetavasti ei saa riielda, et kuskil siin on kindlasti kirjas, aga milline kuu oleks kliima mõttes kõige mõistlikum seal puhkamiseks jaanuarist maini?

0
0

Kuna olen juba ammu plaaninud minekut, olen uurinud ja saanud aru järgmisest: Temperatuurid on kõrgeimad jaanuarist aprillini - rannikul +28-31C (öösel +22-23C), kõrgmaal ja mägedes võib olla tiba jahedam. Mais õhtul mägedesse igaks juhuks džemper kaasa. Vihmasaju tõenäosus ja orkaanide (taifuunide) oht on kõrgeim jaanuaris ja kahaneb järjest kuni augustini. Vastupidises järjestuses muutub turistide arv ja majutuse-lendude hinnaklass. Kuna ma ei kavatse ainult rannas lebotada, siis usun, et jaanuar on sobiv. Olen kindel, et paraja päikesedoosi saab niikuinii kätte. Troopikasaartel ei ole üldiselt nii, et pilved tulevad ja siis on 2 nädalat pilves ja aina sajab. Ainuke risk on taifuunid. Siis võib küll 5-6 päeva tormi ja vett ainult saada. Samas, põhjapoolkera suve ajal ma sinna küll ei viitsiks minna.

0
0

Kas majutuse võtsid mõne reiskorraldaja kaudu või ajasid ise välja? Mis hinnaks tuli kui saladus pole? Mauritiusel paistab elamine päris kirves olevat...

0
0

Kuna endal on ka õhkõrn võimalus järgmise aasta alguses vb Mauritiusele minna, siis uurisin ka veidi ilma ja värki ja leidsin vähemalt sellise huvitava asja, et 19-20 jaanuar on päike Mauritiusel keskpäeval seniidis ehk siis otse lagipähe. http://www.timeanddate.com/worldclock/astronomy.html?n=201&month=1&year=2009&obj=sun&afl=-11&day=1 Kellel huvi sellise loodusnähtuse järgi, mida Eesi on võimatu näha/kogeda, siis valigu selline aeg.

0
0

Ma ei saanud aru, kas küsisisd hindu minu käest või? Paketireise ma ei võta juba ammu. Mul on nö ihureisikorraldaja, kes kõik minu soovidele max lähedusega ära orgunnib. Jah - Mauritiuse-Reunioni reis tuleb mul üsna kirves. Lennupiletid on kallid. Hotellid on mul kummalgi saarel võetud 4**** resortid koos HB-ga. Ma ei hakka siia hindu panema, need pole eriti soodsad.

0
0

...et hotellid suht kirved... Hetkel pakub Reisiekspert lennupileteid Mauritiusele Tln-Helsinki-London Mauritius 10100.- koos kõikide maksudega....

0
0

Olen sellega kursis. Kahjuks on mul ainuke vaba auk sel talvel jaanuaris ja üldjuhul jaanuaris sinnakanti odavaid pileteid ei ole. Kui Sul on võimalik reisi aega vabalt valida, siis need soodukad on üsna head. Minul läheb edasi-tagasi kombinatsioon TLL-CPH-LHR-MRU (EA, SAS, Air Mauritius)economy's maksma 17 kilo per kärss koos maksudega (see saadi ka suure kompunnimise tagajärjel). Lisaks veel MRU-RUN-MRU 5 kilo per kärss.

0
0

Ise plaanin minna perega Mauritiusele jaanuari lõpus. Reis õigemini on juba broneeritud.Võtsin Finnmatkat kaudu, mida Eestis müüb Estravel. 3 peale jagades (1 reisijatest 5 aastane laps) ööbides heas 4**** hotellis (7 ööd kohal) tuleb inimese kohta ca 26 000 krooni. Arvestades seda, et hotell on üsna kallis (ca 340 eurot öö), tuleb sõit minu arvates küllaltki soodne, vähemasti ma ei näe, et nö individuaalreis (koos ümberistumise ja võimaliku ööbimisega Londonis või Frankfurdis) tuleks märkimisväärselt odavam....Kui just ei satu mingi väga eriline pakkumine, kus sa aega ei saa ise valida.

0
0

ixxx, kas maksid ainult lennu MRU-RUN-MRU 5k? airmauritius.com - ütleb hinnaks 185EURi, ihureiskorraldaja on siis 40% kattega;) Samas kui ka hotell hinnas, siis väga bro pakkumine.

Isegi vist sooviks väikese tripi sealt kuskile edasi teha, pole veel otsustanud...

0
0

Ära mind päris ullikeseks ka pea ;))). Ma lähen täiesti teadlikult kuupäevadel, kus kõik Prantsuse bürood on lennud 98% ära bronninud. Koolivaheaeg ju. Muul ajal ongi Sinu pakutud hind või pisut enam. Mul tuleb üks ots kahjuks Air Australiga teha ja nii saabki 2x hinna. Mu ihureisikorraldaja üks võtmeisikuid on juhuslikult mees, kellega ma nö puuda soola olen ära söönud, nii, et usaldan... Ja veel. Kuna mul on praegu võimalik reisida nii, et ma ei pea väga pead valutama, kas see lend maksab 5k või 3k, siis pole hullu. 5 aastat tagasi ma ei mõelnudki Euroopast välja minna, sest raha lihtsalt polnud. Ja veel, et üliodavalt ehku peale olen ma oma elus reisinud küll ja küll. See aeg on möödas. Kui saan, siis luban endale enamat, kui ei, siis on olemas hulga lähedasemad sihtkohad. Ärme hakkame rahateemal vestlema. Ma ei suuda Teile niikuinii sedasorti häid soovitusi jagada. Üldjuhul saab sõimata ka veel. Kui tagasi olen, siis avalikustan reisipäeviku, nagu Polüneesiagi puhul. Tean, et viimasest on kasulikku infot saanud vähemalt 5 inimest. Võib-olla ka rohkem.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased