Kuidas nende hotellidega Mehhikos TEGELIKULT on? Vabu kohti piisavalt ja ette bronnima ei pea? Soodsamad diilid ei ole tingimata internetis? Või..? Yucatani kant huvitab.

Sõltub ka, millal lähed. Detsembri esimesel poolel oli näha plakateid paljude hotellide sissekäikude juures, mis andsid teada, et on vabu kohti. Suurte "all inclusive" rannahotellide kohta ei oska öelda. Samas, hotelli Tulumis, mis mulle meelepärane oli, ma soovitud kuupäevadeks ka ette bronnides ei saanud, läksin hiljem ja siis pikendasin kohapeal. Hetkel Yukatanis aga kõrghooaeg.

Käisime eelmise aasta veebruaris-märtsis. Kõik hotellid, mis eelnevalt olime välja vaadanud, meile ka toa leidsid. Isegi Tulumis (Zazil Kin vist oli) ja Playa del Carmenis. Igas peatuspunktis jäi mulje, et öömajaga leidmisega pole vähimatki probleemi.

Meil oli bronnitud ette kaheks ööks,aga kohapeal selgus,et bronnitud hotell ikka väga nigel,nii et pidime kiiresti uue koha leidma(tühistasime teise öö selles koledas kohas ära). Ja leidsime ka oluliselt parema ja päris kiiresti (käisime läbi vist 5 kohta enne valiku tegemist ja kõikides hotellides oli vabu tube). Neid hotelle ja muid majutusi PDC's ikka päris palju ja igas hinnas. Netis on valik minu meelest suht väike.Kuna oleme 2näd,siis saime letihinnast alla ka.

Kui palju te öö eest maksite? Me siin kaalume kas osta ainult lennupiletid või koos majutusega 2-tärnises hotellis. Vahe tuleks kahe inimese kohta u 450 eurot. Kuna PDC´s on plaanis olla vähemalt nädal kohapeal, siis netist leitud hindade järgi tundub kohapeal hotelli võttes rohkem raha minevat (vaatasin tripadvisor.com-ist). Või mis hinnaklassis seal tagasihoidlikumad hotellid on kohapealt võttes? Meil plaanis olla paar ööd Tulumis ja võib-olla kuskil veel peatuda.

Yucatanil maksime öö eest ca 30 euri, mujal mõnevõrra vähem. Selle eest erilist "imet" muidugi ei saa, aga arvan, et siiski rohkem kui teile pakutav 2* hotell.

Meil on hotell Hul-Ku 20.avenüül. See on u 5min rannast ja paar mintsa Colectivote peatusest ja bussijaamast ja u 5 min suurest wal-mart'ist. Seega asukoht hea. Hotell ise ka täiesti norm. Hinnaks 1öö 550peesot, aga kui olla nädal, siis võib ehk nati alla ka saada.

Ostsime juba lihtsalt lennupiletid ära, sest võtame plaani ka San Cristobali, seega oleme PDC-s maksimum paar päeva :)