trip-krainetrip-ukraine-dark
Mehhiko reis

Plaan minna Mehhikosse 2-3 nädalaks. Oskab keegi soovitada milliseid kohti KINDLASTI külastada? Ei ole eriline seljakotimees, võiks soovitada 2 kohta kus võiks käia. Kas Kariibi mere ääres on midagi põnevat? Arvestades sealset kliimat, siis kuna oleks õige minna, et oleks maksimaalselt päikselised ilmad? Vaatasin bookinghousist, et pilet ca 13,5K(nov.-dets.), siit lugesin, et saab oluliselt odavamalt.

Kui teil on juba plaan, siis järelikult pidi Mehhiko vastu miski huvi tekitama?

Mexico city alates 7480 kr http://www.klm.com/travel/ee_en/special_offers/flight_offers/index.htm

Sa tahad ju linnukesi kirja saada? Selles pole midagi häbenemisväärset. Sul pole soovi enda soove kaardistada? Arusaadav. Sa tahad randa, kus oleks ühtlasi top2 vaatamisväärsused? Päris mõistetav. Sa tahad odavamalt, aga lugesid kuskilt, et ilma vaeva nägemata. Pole probleemi, me saame kohe-kohe Euroopa vie rikkama riigi sekka. Sinu abiga.

Targutamise asemel võiksid nõu anda. See plaan alles toores.

Selles suhtes ei saa Veigot üheselt ka hukka mõista, et tegelikult ei ole ju sul mingit eeltööd tehtud. Küsi kõigepealt, et miks sa sinna Mehhikosse lähed 2-3 nädalaks? Päikest, sooja merd ja koralle leiab ka lähemalt. Isiklikust kogemusest oskan öelda seda, et kui kunagi sai ära ostetud Mehhiko piletid, siis pidin hakkama välja mõtlema, et mis ma oma reisist välja pean jätma. Soove, kuhu minna oleks tahtnud, oli rohkem, kui 3 nädalat võimaldanuks. Aga minu poolt 2 soovitust kah (arvestades, et sa pole väga seljakotimees). Eeldan, et baseeruksid siis Cancunis. Chichen Itza ja Cozumeli saar. Mis need on ja mis seal teha annab soovitan ise järgi uurida.

Meie reis kestis ca 2 nädalat. Alustasime Cancunist. Edasi Chitzen Itza ja Tulum. Tulumis võta rannas cabana ja puhka täiel rinnal. Kui päikesest ja merest isu täis, liigu edasi. Meie liikusime läbi Villahermosa Oaxacasse. Oaxacas vaata ära Monte Alban ja võta tuur mägedesse või küladesse. Ja sealt 6 h bussisõidu kaugusel ongi Mexico City ise. Reisi viimase osa veetsime pealinnas. Nähtud, tehtud sai selle lühikese aja jooksul palju. Kui küsimusi on, küsi julgesti!

Tere!

Kas cancunis on mõttekas võtta rendiauto või ajab bussidega vabalt läbi. Kui hotelle bronnitud ei ole,siis autoga vist hea ukselt uksele käia ja hindasid küsida ning ega vist kõik vaatamisväärsused kohe bussipeatuses ka ei ole, palju seda jala käimist teil tuli?