Mehhiko trip 2023

Tere!
Plaan minna Mehhikosse kuuks ajaks, kas on kellelgi kogemusi - kas reisi siseselt külastada ka mõnda teist riiki? (Kuna kohalikku keelt ei oska, ehk mõnda riiki kus inglise keelega saaks natuke ladusamalt asjad aetud?) Või pigem on seal riigis sees piisavalt avastamist? Pole seda piirkonda külastanud kunagi, seega tunduks ahvatlev mitu kärbest ühe hoobiga tabada..

Päikest

Kuhu Mehhikos minek ja milliste sõlmjaamade kaudu? USA võib alternatiiv olla, aga piirialad ei ole just kõige turvalisemad, seega ümberistumisel pikem peatus teha oleks keeleliselt lihtsam ja ka turvalisem. Yucatanilt on Belize igati turvaline valik, Guatemalas ei ole ise käinud, aga siinseid kommentaare lugedes ei ole just kõige turvalisem sihtkoht. Honduras veidi tsiviliseeritum ja edasi Nicaragua juba väga ok. Kõik tahavad siiski hispaania keelt.
Täpsemad vastused saad kui veidi oma marsruuti ja paiknemist selgitad.

0
0

Tijuanast Yucatanile on sama vahemaa mis Tallinnast Gibraltarini. Ehk siis avastamist on seal enam-vähem sama palju kui Euroopas ning võib ise mõelda, kas kuu ajaga saaks seal kõik kohad läbi käidud või tuleks aja täitmiseks lisaks ka Lähis-Itta põigata.

8
0

Selleks, et autorile head nõu anda, oleks tõesti vaja teada, kuhu ta Mehhikos maandub-läheb. :).

Ise olen kahel korral Mehhikos Yucatani ps-l olles ka Belizes käinud. Liinibussiga lihtne ja turvaline. Meie läksime bussiga piirilinnast Chetumalist ja tagasi tulime Amber Cayo saarelt watertaxiga taas Chetumali.

Belize on mõnus väike ingliskeelne maa, vaadata on palju nii sisemaal kui ka rannikul-saartel. Ja rumm on ülimaitsev ja odav.

0
0

Minul oli plaan Cancunist Kuubale lennata, aga kuna mu reis oli vaevalt nädalase etteplaneerimisega, siis ei olnud enam otselendudele pileteid.

Kui järgisel korral on võimalus, teen kindlasti ära

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased