trip-krainetrip-ukraine-dark
Mehhiko Turismimaks/väljumismaks

Tere, Netist võib selle kohta väga palju väga erinevat infot leida, seega sooviks kuulda isiklikke kogemusi Mehhiko Turismimaksu/väljumismaksu kohta, kuidas olete tõendanud, et see lennupiletis sisaldub?

Ntx mu piletil on kirjas vaid Taxes: [Value: EUR225.96]

Tänud ette!

Liinilendudel peaks kõik maksud hinnas olema. Kui tegemist on charter-lennuga, siis sõltub firmast. Kas paneb juba maksu hinna sisse ja müüb nii või jätab maksu välja ja laseb klientidel kohal maksta.

Täpsemalt saad teada lennufirmalt või lennu tellijalt.

Just eile tulime Cancuni kaudu ja ei mingit maksu. Kõik juba liinilennupileti hinna sees...

Mul jäi see turismimaksu osa pealkirjas märkamata. Sel juhul on see lennumaksude hulgas reana MX-Tourism Tax. Liinilendudel peaks vist kõigil sees olema. Charteritel sõltub tellija või vedaja soovist või vajadustest.

Kui lahkud lennukiga, siis maksta ei tule. See on nüüdseks kõikide lendude hinna sees. Kui lahkud maad mööda, siis sõltub, kuidas riiki sisse tulid ja kas sisenemismaksu juba maksid. Sellest on palju kirjutatud, aga öösel kell 2 Belize piiril võidki jääda argumenteerima, et see on sul lennupileti sees. Lõpuks ikka maksad, et buss koos sinuga edasi sõidaks.

Tulin TUI ga äsja maksma ei pidanud , olevat hinna sees. Käisime ka Belizis siis piiripunktis maksime maksime 25$ , loomulikult ei antid selle makse kohta mingit kviitungit, pärast Mehhikosse uuesti sisememisel maksime Belizi väljumise tasu, mille kohta väljastas ametnik ka tseki

Mina lendasin Iberiaga ja ei pidanud midagi maksma.

Hei, sai eelmisel kuul korduvalt Mehiko piiri ühte ja teist pidi ületatud ja kogemus sama, mis eelpool kirjas - lennates (nt Mehhikost Kuubale ja tagasi) ei nõutud lisatasu ei sisenedes ega väljudes. Samas maad ja merd mööda liigeldes kiputakse võtma 500 kohalikku või 25USD nii väljudes, kui sisenedes. Ööbussiga Belizi piiri ületades ei väljastatud ka meile mingit paberit. Mõned USA ja Kanada turistid püüdsid midagi oma lennupiletitega ka tõestada, kuid ei ole kindel, kas see ka edu tõi (tähtsa ametniku palge ette lasti vaid reisiseltskondade kaupa). Eks sellel kõigel tiba korruptiivne hõng küljes oli, aga jah, vaidlemiseks väga aega pole, buss ju liigub edasi. Merelt Chetumali sisenedes küsiti samuti 500 kohalikku ja anti selle kohta paber, mis klammerdati immigratsiooni paberi selle osa külge, mis reisi ajaks Sinu kätte jääb.