mida teha lastega Riia lennujaamas lähistel 4 tundi?

Sai natuke rohenäpuna võetud selline lennugraafik, et lendude vahel on 4 tundi ja 10 minutit. Lapsed on 4 ja 9.
Ideid, kuidas seda aega veeta?

Tänud ette!

Pmst võid ju bussiga linna sõita, kui viitsimist ja tahtmist on. Eeldusel muidugi, et esimene lend on graafikus. Ca tunnike saad vanalinnas ilma närveldamiseta ringi jalutada. Riia lennujaamas midagi eriti teha küll ei ole.
Suuremate lennujaamade puhul on 3-4 tunnine vahepeatus igati OK, kui tegemist puhkuselennuga - hilinemisi tuleb ikka ette ning parem olla 2 tundi varem lennujaamas kohal, kui 5 minutit jätkulennule hilineda. Lennujaama söök annab ka lennukitoidule iga kell silmad ette :)

Võta kriit kaasa ja saate väljas keksu mängida või joonistada.

2008 oli samamoodi järgmise lennuni 4-5h aega. Maandudes Riiga märkasin lennujaama lähedal Maxima XXX poodi ning kuna tol ajal Eestis veel sellist asja ei eksisteerinud, siis kõndisin seda kaema ja tagasi. Pole just parim viis vaba aja möödasaatmiseks aga abiks ikka

Selles Maximas olen isegi korda-paar käinud, nö lennuvarusid täiendamas :D

Käisin just äsja 6 ja 9 aastaste lastega reisil. Pakuks et need 4 tundi võiks rahulikult lähikonnas mööda saata, mitte iga hinna eest linna kihutada. Kaasa mõni lauamäng, joonistamistarbeid, mõni tehnikavidin vms. + söömine, väike tiir Maximas vms. Lisaks kipub AB sageli hilinema, niiet vbl ei jäägi sellest vahepealsest ajast suurt järele.

Mind häirib, et keegi on vahvale kriidi-ideele miinuse pannud ega suuda põhjust arvata. Kas see risustab loodust, segab reisijaid, ei ole läheduses sobilikku kohta, ei ole lubatud EL reeglitega? Seda oleks ju võinud viisakalt seletada. Peamiselt tahan väljendada oma antipaatiat +/- hindamise vastu ja ühiskonnas kultiveeritava tendentsi vastu, et kõik peavad mõtlema ühte moodi ja uute mõtete avaldamisel võid langeda kriitika alla.

Linna pole tõesti mõtet minna.

Ja kriidi mõte on hea. Pole ise sellele tulnudki. Toredad lauamängud on alati abiks, kui ilm sant.