Mida tuua kaasa...?

Mis on see, mida tuua kindlasti kaasa Cran Canarialt. Kas mingi jook, ese, mälestus mingist kohast. Mis see oli just sinul, kes sa käinud ja näinud:).

Meie pere lemmikud olid kõige tavalisemad kohalikud karamellikommid ja siis laavakividest ehted, mõned toovad ka kitsejuustu ja tikitud laualinasid. Keraamilised küünlatopsid ja nätsikud palmide ja kaamelitega, lihtsalt meenutavad päikest ja kuuma liiva... Jookidest nii erilist lemmikut ei kohanud, aga ostsime midagi lennukist.

0
0

Mina olen ostnud endale igalt reisilt ühe ilusa ehte, mida aeg-ajalt kannan. Ostsin ka sealt, mingist külakesest. Lisaks olen ostnud veel reisidelt külmkapimagneteid, siis tulevad ikka ja jälle meelde kohad, kus käidud.

0
0

Laavakivist ehteid kui oled selliste asjade armastaja. Jookidest meeldis meile meerumm, mis küll meenutas rohkem likööri aga päris hea oli. Ja kui leiad Draakonipuu likööri, siis see on ka päris hea, meenutab veidi meie kunagist Kännu Kukke. Viimast ostsime küll Tenerifelt.

0
0

Mina tõin draakonipuu likööri kaasa. Meie kännu Kukk on siiski tükk maad kangem. See on päris mahe ja joodav jook, kui liköörisõber oled.

0
0

Ma olen toonud kingituseks põnevaid küünlaid mida üks meistrinaine teeb oma poes Playa del Inglesis CC Plaza kõige alumisel korrusel. Mine vaata järgi (õhtul on pood kinni)

0
0

Tuletorni (Faro) juures on üks jalanõude pood, kus hinnad megaodavad. Viimati ostsin 3 paari saapaid ja 1 kingad. Draakonipuu liköör on väga hea, aga meie giidi jutu järgi müüakse seda vaid Terori linnakeses. Tikitud laudlinad on ka kenad, neid saab kõige odavamalt turult, mis on avatud kolmap. ja laupäeviti.

0
0

Iga kord kui olen seal käinud, olen tavaliselt kaktuse toonud, kuramused aga surevad ära siin. Räägitavad, et liigsest kastmisest.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased