Milline reis on huvitavam NEPAL JA INDIA RINGREIS või Rajasthani ringreis

Ma ei ole käinud ei ühe ega teisega, aga kindlasti eelistaks seda reisi, kus on Nepaal ka sees. Näete Himaalaja lähedalt ära.

1
0

Sellest valikust, kindlasti viimane valik.

1
0

hind on muidugi ka päris hea, aga kui raha pole küsimus, siis miks mitte.

0
1

Sarnase Rajasthani ringreisi olen ise teinud, tagasi läheks ka vist iga kell, aga sellest valikust võtaks ka Nepaaliga variandi. Himaalaja on päris vägev "kant". Himaalaja jalamil olen Indias olles käinud, Mussoories, ja kauguses paistsid päris võimsad lumised mäetipud.

0
0

Küsin kuidas seal saab telefoni kasutada helistada kirjutada ja pilte kodustele saata

0
0

Ma olen seal Machhapuchhare ja Annapurna mägede vahel ringi hänginud ja mõlema baaslaagrites käinud (umbes 4000 m kõrgusel on mõlemad), imeilusad mäed ja orud on. Ma ise vist ei kannataks välja olukorda, et ma olen Pokharas, leotaks järves varbaid ja mägedesse ei lasta :) Aga eks ka Himaalaja kaugelt nägemine on parem kui üldse-mitte-nägemine.

Telefon ja andmeside:
E-sim peaks ka seal töötama. Kui ei, siis uuri reisikorraldajalt, mis tema soovitab, see on ju kogu grupi huvi. Kas ostetakse kambaga kohalik SIM, või pakub su Eesti operaator normaalset paketti. Kuidagi ikka saab, ainult et mõni lahendus on kallim kui teised.

1
0

Olen käinud ise Bergerreisidega Nepal-India reisil ja see oli suurepärane!

Reisikorraldus, hotellid, vaatamisväärsused, elevandil sõit, Mägede lähedal ööbimine, väga mõnus reisijuht ja giid! Soovitan!

1
2

Siin veel üks variant https://estlive.ee/nepali-ringreis/ . See on päris soodne variant sõltuvalt majutuse valikust. Jah Pokharast mägedesse ei läinud, aga sai vabatahtlikult osta helikopteri või lennuki reisi Himaalaja kohal. See küll ainult Nepali ringreis, aga soovitan julgelt, reisikorraldus ja Nepali giid olid super!

2
0

Liitun Liivi U ga.Nepal-Goa reis Estlivega oli super tore ja hariv.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased