Millise reisibüroogaTuneesiasse?

Kas mõni kohalik reisibüroo korraldab novembri keskel või lõpus reise Tuneesiasse? Vaatasin küll suuremate reisibüroode kodulehti aga seal oli viimaseks terminiks oktoobri lõpp. Ka näiteks Aurinkomatkadel polnud novembris reise Tuneesiasse. Muidu läheks omal käel, kuid viisat on sel juhul raske saada.

www.matkadetur.fi sommid peaksid aastaringselt tegema...

Ja edasi palju linke. Soome keeles küll :)

Mina lähen novembri lõpus ilmselt Deturi tšarteriga, kuna mingit odavamat võimalust pole siiani leidnud. Liinilendudega läheb ikka liiga kalliks see lõbu. Lähen ka nö omal käel, aga viisat küll teha ei kavatse, piisab kui sinna kaardi peale mingi hotell kirjutada.

Kas kellelgi on infot millised turismifirmad korraldavad 2011.a reise Tuneesiasse?

Novatours teeb. Algusega Riiast. Mõtlesin ka minna, aga lennuajad olid kole kehvad. Novatoursi Läti lehel on lennuplaan üleval. Reisi saab osta Eestist ka.

Tuneesia turismireisi korraldajad.

Palun siia teemasse ära tuua erinevatest EU riikitest Tuneesiasse turismireisikorraldajad.

http://www.boutrostours.gr/package-tours/travel-to-tunisia/index-gr.html See firma on üks Kreeka firmadest. Kas panen veel 5 kirja, või parem kui igast 27-st EU liikmesriigist mõned?

Eesti firmadest korraldab reise Tuneesiasse Germalo ja ka mitmed teised,näiteks Fantaasia reisid.

Fantaasia Reisid ei ole reisikorraldaja vaid on reisibüroo.

Germalo teeb. Uurisin just oktoobrikuu reisi. Sooviksin väga teada, kas keegi on Germaloga Tuneesias käinud ning missugused on kogemused?

Käisime eelmise aasta augustis. Küll mitte Germaloga, vaid Soome kaudu ja vähemalt meie jaoks on see koht, kuhu tagasi ei taha...isegi nüüd, kui reisist c aasta möödas. Soomlastele ei paistnud seal samuti meeldivat, sest sel aastal Finnamatkat Tuneesiasse reise enam ei korralda. Germaloga minnes muidugi ehedat Tuneesiat eriti ei näe ja negatiivsem jääb ehk nägemata ja kogemata.