Millisel Kanaari saarel talvituda?

Plaan abikaasaga talvituda 15.jaanuar kuni 15.aprill kusagil soojal maal.Lennupiletit hinnad praegu väga soodsad Kanaaridele.Äkki sobikski üks Kanaari saartest talvitumiseks sel aastal? Kus oleks odav majutus(kindlasti köögiga)merele lähedal, vähe inimesi(et ei peaks maskiga olema), normaalne internet.Ilmselt peab asukoht olema saare lõunaküljel.Tore, kui oleks kalapüügivõimalus kaldalt.Oleme puhanud Tenerifel ja Gran Canarial, oli positiivne. Aga saari on ju veel.Andke nõu! Aitäh!

Majutuse hind Gomeral? Ei leia midagi soodsat.

Ma tean 3 dollarist hotelli Nicaraguas öö eest, privaatse pesemisvõimaluse, teleka ja wc-ga. Ja 9 dollarist hotelli  koos hommikusöögiga Laoses ning sama hinnaga Tais. Tai ja Laos ei lase momendil sisse turiste, aga Nicaragua ilmselt ei tee olulist probleemi. Väga lahe riik on ka.

Aga sa ei pea tegema pidevalt uusi teemasid, kasuta kord juba tehtud teemat, mille sa ise siin  https://trip.ee/foorum/uldfoorum/gran-canaria-andke-nou  juba alustasid. Pealkirja võid teemaalgatajana ise muuta, sisu on nagunii sarnane.

Uuri kohalike eestlaste käest, ehk oskavad abiks olla. Näiteks ise kasutan tenerifesiesta. com, on ka teisi.

Kus sa odavaid pileteid leidsid? Avalda, tahaks ka minna!

vaata El Hierrot v La Palmat
Turistina tundusid kõige rahulikumad

corona seis

https://canary-vibes.com/coronavirus-kanaren/

lufthansa hakkab vist ka nov Frankfurtist lendama

Lufthansa lendas ka oktoobris läbi Frankfurdi. Naasesin nendega just sel laupäeval Tenerifelt. Ka Gran Canaria oli nende sihtkoht, muid pole uurinud.

Soodsaim praegu Wizzairiga  Tallinn - Milano - Teneriffe

Äkki paned lingi ka, et oleks võrreldav. Või lihtsalt kirjutad hinna?

Küllap ma ise oleksin leidnud, lihtsalt viisakas on väitele " parim hind", lisada link või vähemalt hind. Lihtsalt oleks normaalne.

Azair ei oska millegipärast viimasel ajal õigeid hindu kuvada ja lisaks näitab ka lende, mida tegelikkuses ei eksisteeri. Näiteks eelpool toodud lingil kõige esimese tulemuse TFS-STN segmendi hind ei ole tegelikult 70.99 vaid 298.61 ja see on soodsast hinnast väga kaugel. Sama lugu praktiliselt kõikide tulemustega. Ja loomulikult tuleb filtritest panna minimaalne ümberistumise aeg vähemalt 2 tundi, et ei pakuks mingeid 1.05, 1.25 Londonis lennukivahetusi.

Läbi Bergamo oluliselt odavam kui Stanstedi

Novembris leiab Momondost  Ryanairiga:

Tallinn-Bergamo 9,90€

Bergamo- Tenerife South 24,99€

Kui odav siis peab veel olema :)

Miinuseks muidugi öö lennujaamas.

Näiteks läbi Momondo - 12.jaanuar. 2021.a. Tallinn- Milano-Tenerife(lõuna)   (üks ots) 46 EUR     Vahemaandumine 3,5 tundi.

Wizzair

Tere! Hetkel sellisele küsimusele infot pole siin näinud:

Kas keegi on ka saarte vahel liikunud praami/laevaga? 

Väga raske leida näiteks hinda - palju maksab nt Tenerife - Gran Canaria 1 ots? Ja ka vastupidi.  Kas sellised praamid sõidavad praegu ning kaua aega võtab nende kahe saare vaheline ots?

Kõik info selle kohta teretulnud ja mina tänan :)

Üsna kallid on, ma soovitaks hoopis lennukit, kas Binter või Canaryfly. Laevad, kas Naviera Armas või Fred Olsen.

Monikah - mina  just vaatasin et kas minna lennukiga või praamiga. Lennukiga oleks 70eur kaks inimest, aga praamiga üks ots koos autoga kaks inimest 84 EUR. Sõiduaeg 1, 20. Ei ütleks et kallis. Vaatan siis just jaanuari jaoks.

Kellegil Milano kaudu (LPA-BGY-TLL) tagasilennu piletid ostetud novembriks-detsembriks? 

Täna sattusin Ryanairi konksu, hakkasin ostma ükshaaval piletid TLL-STN-LPA, LPA-BGY-TLL ja just viimase otsa pileti ostmise ajal kadusid kõik reisid Milano ja Tallinna vahel vahel nov lõpp dets algus.. Kas Milano lennud kuuks ajaks peatatakse? Nüüd hakkasin vaatama teisi lennufirmasid millega asendada ja juba hind tuleb suurem kui kõik ülejäänud piletid kokku läksid maksma... muuta detsembri pileti tasuta ei saa ja tundub et maha visatud raha..

Ryanairil saab praegu kõiki lende tasuta muuta. Tühistada ei saa, aga muuta saab. Logi sisse, vali lend, mida tahad muuta, ja kliki reserveeringu muutmisele.

Kui uus lend on odavam, siis raha tagasi ei saa, ehk nad võtavad vana lennu täishinna uue katteks. Kui uus lend on kallim, tuleb hinnavahe juurde maksta, aga eraldiseisvat muutmistasu kui sellist praegu ei ole.