mis hotelli soovitaksite

minek siis veebruaris, ei suuda otsustada,kiitke miskit taevani :)

Mulle isiklikult meeldib hotell Tallinn Tallinnas.

Nii laisk ei anna olla, et juba 2 teemat järjest ebaviisakas stiilis + puudub täielikult info, mida ajad taga ja kus.
Kui natuke otsingut või "Sihtkohaseina" paremal vaadata vaevuksid, ei oleks väga raske leida sinu sihtkoha kohta infot, rääkimata sellest, et antud hetkel on iga teine postitus egiptuse kohta.
Aga palun : http://trip.ee/taxonomy/term/1030

Ermm.... seda et: kui rahapatakas ulatub taevani, siis muidugi maailma parimate hulka kuuluv hotellikett Four Seasons!

Sharmis nagu mujalgi maailma s/ nagu maksad, nii ka saad. Hotelle on u 300.

Aitäh köigile kyynikutele :)..topelt kuulutus ,kuna arvuti vedas alt, isegi ehmatasin..aga tore ju lugeda /näha kuidas reageeritakse. Igatahes ilusat vana-aasta löppu ja veel paremat uut aastat köigile vastajatele ja kaasamötlejatele :) . Rahapatakas kyll suur pole, aga puhata on ka vaja, niiet köike kaunist :)

Vaata, kuidas koer külale, nii ka küla koerale... :) kuidas küsid, nii ka vastatakse. Esiteeks Tripi kogukond ei pea omast vabast ajast mitte midagi kiitma, mitte kellelegi. Kas meil pole midagi paremat elus teha? Me küll aitame meeldivaid inimesi, kes tõepoolest tõsiselt küsivad ja tulemust tahavad.

Kuid sinu küsimuse probleem teisi on selles, et hotellid ja puhkajate soovid on väga erinevad, kuid sina ei kirjeldanud oma ootusi ega võimalusi mitte kuidagi. Esiteks siis aga ei ole mõtet loetleda kallimaid hotelle, kui sa jõuad kinni maksta. Võib juhtuda, et need taskukohased on kõik ühesugused (sageli nii ongi). Ja teiseks vanainimestel, lastega peredel, ja noortel üksikutel pidutsejatel on kõigil erinevad soovid kasvõi asukoha, ja võimalike tegevuste suhtes. Mul pole mõtet siin isegi oma blogi hotellisoovitustesse suunata, sest sel hooajal taas on eestlaste hotellivalik piiratud veel mõttetumaks. Võta üks ja viska teist...

Pakun et vaata enam levinud reisikorraldajate lehtedelt järgi, millised hotellid sinu soovitud nädalaks on sulle taskukohased. Guugelda enne ka juba natuke, et vähemat silma järgi igast midagi arvata. Tripadvisor.com on selline lehekülg, kus hotellidele antakse hinnanguid. Siis tule selle nimekirjaga siia, me anname viimase lihvi, või hoobi. :P

Nii see käib. :)

Nile Deltaga sama soovitus. Mina olen oma hotellivalikud teinud nii. Teen selgeks, palju olen nõus reisi eest maksma, vaatan, mida meie reisikorraldajad selle ja vedi suurema raha eest pakuvad. Siis uurin arvustusi, fotosid, asukohti, jm kirjeldusi tripadvisorist, bookingust, bookinghotelist jne. Ja kui siis ikka otsustada ei suuda, küsin tripist nõu. Ja kui siis otsustada ei suuda, siis viskan kulli ja kirja :-). Üldiselt meie seltskond kasutab hotelli magamis-, pesemis-, söömiskohana. Päevad oleme ikka rannas ja õhtudki hotellist väljas.

Jah, imho ka, kallis hotell on mõttekas eeskätt parema toitlustuse-teeninduse tõttu. Kui minna korralikku piisavalt suurde hotelli, mis ka korralikult maksab, siis seal saab nädala jagu nautida küll. Harilikult on siis ka lastele tegevust, õhtul natuke paremat sorti meelelahutus jms. Kuid kui ikka tasku välja ei venita, siis olen küll alati soovitanud noppida midagi sealt odavamast otsast ja vähemalt tead, et pole üle maksnud. Järgi jäänud raha eest saab ju väljaspool hotelli siis endale midagi paremat lubada - reisi või tõepoolest hea restoraniõhtu vms. Nende kõige odavamate seas on ehk mõtet ainult uurida, et kas on ka mõni päris ämber hulgas, kuhu tõepoolest miski hinna eest ei läheks, neid on mõned ka, kuigi eestlaste valikutes sel hooajal vist mitte. Aida on üks neid, Sharm Inn Amarein n hetkel nutune, paar tk veel.

Ja siis on selline kuldne keskmine, kuigi ka iseenesest odavama poole peal, aga eestlase jaoks keskmine - Hadaba või ka Nabqi ütleme et 4* tasemel hotellid, mis on siiski piisavalt suured, et toit on enam-vhem ja üpris oluliselt minu arust nendes hotellides juba on ka korralik haljastus st rohelust. Kui talvest minna, siis minu arust küll rõõmustab hinge, kui ümberringi on selline väike paradiisiaed. Sellised on nt Mexicana, Falcon Hills, Verginia, veel mõned.

Siis asukoht. Nt pidutsejad Naama Baysse - Sharm Holidays või Sharm Cliff seal sellised soodsa otsa piisavalt viisakad hotellid. Oriental Rivoli hästi üle vindi kohaliku maitse luksus (kullatud voodid ja stuff), hea ja väga ilus spa. Eden Rock väiksem fantastilise vaatega butiikhotell. veel palju...

Snorgeldajad kindlasti Hadabasse, juba eespool loetletud, Xperience Kiroseiz Naamast viib ka Hadabasse koralliranda.

Rannas peesitajad ilmselt Nabqi laiadele liivarandadele, seal küll peab jälgima, et Nabqi rand on hästi lage ja talvel üsna tuuline. Nad küll kasutavad seal tuulevarje, aga ikkagi. Talvel ses mõttes on just hea selline väike 3-4* hotell, kus bassein on enamasti sisehoovis ja hotelli hoonetega piiratud. Suurtes nad on üsna lagedal ja sama häda et tiba tuuline. Nabqist taas leiab sageli hea hinnaga sellise klassikalise rannahotelli, mis on piisavalt suur, et oleks seltsim tunne ja kellegagi vestelda kui soovi on, ja rootsi laud ja meelelahutus on kah enam-vähem.
Sellised sel hooajal nt Grand Azure või Azure Club, Oriental Resort.. ilmselt neid on veel. Selline nädalase mõnusa lebopuhkuse hotell.