Mis on hea hind lennupiletitele Ugandasse?

Just selline küsimus ongi. Ise nn Mustas Aafrikas käinud ainult ühel korral - eelmisel aastal - ja siis ostsin sooduspakkumisega lennupiletid Stockholmist Nairobisse Swiss´iga ca 460 euro eest.

Minu teada peaks Nairobisse lendamine olema odavam kui Ugandasse. Hetkel leidsin aastavahetuseperioodiks piletid Brüssel-Entebbe (ümberistumistega, vedaja Ethiopian) ca 560 euroga. Mulle tundub see nagu OK hind. Mis kogenumad arvavad? Kas 560 eurot Entebbesse on hea hind?

Vaatasin, et mingil hetkel pakkus nt Estravel EA + Brussels Airlines Tallinn-Entebbe 829 euroga (lendamiseks kuni juuni lõpuni).

Vaata ka Turkish Airlinesi. Kuulu järgi tahavad suvest ka Tallinnast Istanbuli liini avada ja siis Istanbulist Entebbesse

0
0

hbert, mind ennast Tallinnast algavad väga ei huvita:) Hetkel Matrix´i järgi on Turkish algusega Brüsselist / Pariisist / Amsterdamist kallim kui see Ethiopian.

Kui neid pileteid selle hinnaga on muidugi üldse võimalik broneerida...

Mind huvitaks just hinnang hinnatasemele - mis on see piletite hinnatase, mis on Uganda jaoks OJ / soodne?

P.S. hbert, lugesin Su Uganda-kirjutisi, väga super!

0
0

Minu vaatluskogemus näitab, et üldjuhul on sooduspakkumised Aafrikasse mitte just väga soodsad (nt. võrreldes Aasia pakkumistega). See 560 eur on ikka väga hea hind sellesse piirkonda.

0
0

Ma tänan sind Tip :) Aga nõustudes Naabrimehega, siis 560.- eurot on väga hea hind ja ma ostaks ära. Kusagilt jäi mulle meelde sügisene kampaaniahind ja too oli ka 500.-eurot (499.- vist). Aga ma ei julge arvata, millisest kohast algusega seda pakuti.

1
0

Tundub ka normaalne hind olema,seda enam et aastavahetusperjood!

0
0

Nonii, ma saatsin Estravelisse hinnapäringu Matrix´i andmetega, ise seda broneerida ei õnnestunud. Ootame-vaatame:)

Aga elevus on suur, eelmisest Aafrika-reisist jäi lubadus minna Ugandasse- Rwandasse suuri ahve vaatama ja juba pikemat aega olen tahtnud aastavahetust soojas ja põnevas kohas vastu võtta.

0
0

Loomulikult,päris hea on liiva peal pudeleid avada ja pärast rakettide asemel kahepäevaseid kilpkonni ookeani lasta,Sri Lanka 2008

0
0

Minult ka kinnitus, et hind on täiesti normaalne. Ethiopian üritab Euroopa-Aafrika lendude turgu enda käes hoida ja seega on nad enamasti kõige odavamad. Ja näiteks expedias ja ebookersis on u selle hinnaga pileteid olemas küll.

1
0

560 eurot Entebbesse on hea hind. Õnneks on viimase aastaga sinna lendajaid juurde tulnud - lisandusid Qatar Airways ja Emirates. Euroopast on traditsiooniliselt olnud üks odavamaid Egypt Air, aga need, kes sellega lennanud, seda lennufirmat ei soovita. Ethiopian vist ka vau-efekti ei tekita, aga minu meelest täitsa lennatav firma. Loodetavasti pole ümberistumisaeg Addises liiga pikk, sest see on üsna igav ja üllatavalt kallis lennujaam.

2
0

vatse, kuigi alguses andis Expedia selle hinna, siis juba teisel sammul tuli teade, et "valitud piletid pole kahjuks saadaval". Eks ma pean niikuinii veel natuke ootama, sest hetkel pakutav tagasilend on 6.01, ma ootaks ikka kuni 11.01 tuleb müüki:) Tahaks ikka kauem kohal olla.

Estravel pakkus ka veidi kõrgema hinnaga, kuigi mitte märkimisväärselt muidugi.

Igatahes hea teada üldist hinnataset ja arvamusi, püüab nüüd valitud ajaks piletid ka saada:)

0
0

Võimalik, et tagasilennuni on liiga pikk aeg hetkel. Kui valida 4. jaanuar, siis saab osta küll. Võid ka otse Ethiopiani lehelt osta, seal on sarnase hinnaga piletid samuti olemas. 6. jaanuari ja hilisemaid lende samuti osta ei lase, aga tõenäoliselt mõne päeva pärast saab juba neid ka osta.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased