Momondost piletite ostmine

Siin inimesed kellel on kogemusi lennupiletite ostmisega momondost. Siis kui osta lennupiletid edasi-tagasi (Tallinn -Bangkok) ja veel ümberistumisega kus lendude vahe on 1 tund ja edasi lendab teine lennufirma .Kas siis kõik return trip lennud mis on ostetu momondost on pandud ühele piletile? Või kuidas sellest aru saada. Sest kui lend hilineb ja lennud ei ole ühel piletil on jama lahti

Momondo on lihtsalt otsingumootor, ega tema sulle ise pileteid ei müü. Klikid sobivaimal hinnal ja Momondo pakub sulle välja piletiostukohad (nt booking.com vms), kust ka lisatasud rakenduvad!. Kui ostad korraga, on lennud ühe pileti peal (parandage mind keegi, kui ma eksin) Mis iganes, isegi kui ümberistumisega on üks ja sama lennufirma, 1 tund on ilmselgelt vähe! Võib õnneks minna, aga ei soovita: isegi, kui õigel ajal jõuad, siis ühest terminalist teise minek võtab palju aeg ja ega sind viimasel minutil ka enam lennukisse lasta. Loe vastava lennufirma eeskirju, seal toodud ajavahemik alates millest nemad hakkavad kompenseerima hilinemisi. Nt Aeroflotil on tund ja 50 min. Kasuta siin tripi otsingut, siin sel teemal palju juttu olnud. Igavene teema

sa oled ühe sama teema kohta kolmes erinevas kohas kirjutanud. teine kord piisab ühest ja/või olemasoleva jätkamisest :)

Tänud, lihtsalt vanamees ei osanud õigesti küsimust esitada ja sellele vastust oli siiani selgusetu. Mõtlesime mooriga väheke sooja nautida. Kuna selline olukord esmakordne siis ei soenda otsustada kumb on õigem kas ise või turismibüroo. Vaatasin, et odavad hinnad-võiks proovida. kuid nüüd juba kahtlen. Miks siis müüvad (nagu ikka jõuaks teisele lennule.

Vabandan, et enamusele see igavene teema. Minule täitsa uus teema. Foorumites koba

Tänan selgituse eest Andres, Kuid milline oleks siis min. aeg kui ei tekiks probleeme

mulle endale meeldiks min. 3 tundi. ega need otsingumootorid mõtle, annavad ka pooletunnise vahega mõnikord. proovige ikka oma käe peal, alguses on hirm, et midagi võib vussi minna, teine kord minnes juba väike kogemus olemas! oma käe peal tuleb alati odavam, oleneb küll, kuhu minna. mulle tundub, et ligidale (Maroko, Dubai, Türgi nt) väga ei võida, pigem siis turismibüroost. kaugele minna, nt Tai jne, tasub ise asju ajada. netis palju oma käe peal marsruute, otsige blogisid nt.

Sõltub ka lennujaamast. Kui lennud on ühel piletil, siis alla minimaalse ümberistumisaja ühtegi võimalust ei pakuta. Tund Helsingis või Stockholmis on ilusti piisav. Või Lufthansaga Frankfurdis samuti. Ka terminale ei pea alati vahetama. See sõltub jällegi lennujaamast ja lennufirmadest jne.

Suurtänu info eest.Lugesin ka vanemaid kommentaare ja enamusel on läinud ümberistumine hästi.Et kui on lisapagas kaasas siis võib jamaks minna.Kõik muidugi soovitavad reisida ainult käsipagasiga.

Pagas tuuakse järgi, see pole minule kunagi eriline argument olnud. Peaasi, et ise jõuad. Aga piletid on ju ostetud ja mis siin ikka enam pead murda. Mõned kiiremad sammud ja tõenäoliselt ikka läheb õnneks

Tund ümberistumiseks on täiesti normaalne ka koos pagasiga. Kui tegemist on mitteodavlennufirmaga ja kontinentide vahelise lennuga, siis enamik lennukis istujaid on vähemalt ühe kohvriga ja samuti ümberistumisega sellesse lennukisse jõudnud. Kui selliste ühel piletil olevate ümberistumisega lendudega peaks alati jätma 2-3 tundi ümberistumiseks, siis eelistaks suur osa reisijaid pigem otselende ja ainult väikeriikide kodanikud peaks mingite ümberistumistega liikuma. Samuti on Riias pakutav 25 min, Viinis lubatud vist 35 min jne ümberistumiseks koos pagasiga täiesti normaalsed. Selleks ongi lennufirmades ja lennujaamades tööl tuhanded inimesed, et sina ja pagas jõuaksid õigeks ajaks õigesse kohta.

Vahel harva tuleb muidugi ette mingeid takistusi ja probleeme, aga see on pigem erand. Lisaks on asi totallselt erineva juhul kui lendad odavlennufirmaga või on lennud eraldi piletitel või pead vahetama lennujaama (mitte terminali, sel juhul on samal piletil olevate lendude puhul arvestatud vajaliku minimaalse ajaga) jne.

Tere, oleks soov lennata Tallinn-Porto-Tln, 20-29.okt, vedajaks Turkish terves ulatuses. Momondos näitab hinda 156 ja TK lehel 179. Transiidi aeg on minnes 10h40 min ja tulles ca 12h. Meile on oluline transiidi puhul tasuta öömaja+transfeeri. Antud reisil transiidid üle 10h ja varasemat lendu ei lähe. Kas tasuta hotell kehtib ka siis kui osta mitte TK enda lehelt? Seltskond kokku 4 inimest, seega hinnavaheks kokku 92€. Kas tasub ära ja mis lehelt soovitate osta? Soodsaimad on MyTrip, tickets.ee, airtickets, Bravofly. Hinnavahe 92€ on MyTrip, teistega vahe väiksem. Meil on olemas Mastecard, Amex ja ka Paypal. Mis lehelt peaks piletid ostma - palun aidake, olen loll ja roheline :) :) AITÄHHH! :)

Tasuta transfeer kehtib sõltumata sellest, kust on pilet ostetud. Oluline, et lennud on ühel piletil ja tegu on lähimate lendudega. Ehk kui maandute Tallinnast lennates Istanbulis ja järgmise lennuni Portosse on 10 h 40 min, siis on oluline, et selle 10 tunni sees ei väljuks Turkishi lendu Portosse. Vastasel juhul puudub teil õigus tasuta lisadele. Teine välistav reegel on 8 h piirang, mis teie näite puhul ei ole oluline.

Tänud jmets. Aga kuidas nüüd neid piletid osta??? Momondos on odavam kui Turkishi lehel, momondost on link Mytrip, tickets.ee, airtickets või Bravofly lehele. Kas kõik need firmad on ok või mõni parem ja kas see hind millega nad müüvad on lõplik, st ei lisandu mingeid krediitkaarditasusid jms? Pole kunagi selliseid tehinguid teinud ja seetõttu pelgan väga... :(

Ikka lisanduvad peaaegu igal pool mingid tasud, need kõige odavamad lehed selleks ongi, et sind algul odava hinnaga ära meelitada ja siis kirves selga lajatada krediitkaarditasuga. Mis seal muud, kui proovige oma erinevate krediitkaartidega (seda ka Turkishi enda lehel) ja võrrelge lõplikku hinnavahet enne reaalse ostu sooritamist. Iga kaardiga võivad olla erinevad tasud erinevatel lehtedel, paljudega ei saa üldse maksta. Kõik sinu mainitud lehed on kahtlasevõitu - reeglina probleeme ei esine, kui lennuga kõik toimib, aga kui mingit lennuaega muudetakse või midagi tühistatakse, siis on pikka kannatust vaja nendega suhtlemisel. Suurima tõenäosusega ei ole mingeid probleeme - eks küsige siis foorumis nõu, kui mingi jama peaks tekkima.

improved, mille poolest need lehed kahtlasevõitu on? Nii Bravofly kui Tickets.ee kaudu korduvalt ostnud ja ei mingeid probleeme. Nimetatud lehed on ainult vahendajad, piletimüüjad. Kui midagi lennuaegadega peaks ki muutuma siis oleks mõttekas ikka otse vedajaga suhelda.

nodzu, kui ostad tickets.ee kaudu siis ma sain isegi mingi imeliku discount`i 10.22€ per piletilt. Kuu aega tagasi ostetud piletid, 3 lendu, kõik lennud ühel piletil.

Tickets.ee on soodne vaid siis, kui omad Visa Credit krediitkaarti, vastasel juhul tulevad teised lõpuks odavamad. Proovisin just seda läbi teha airticets.com lehel - Mastercard Credit kaardiga on ühe pileti hinnaks 156.26 €. Usun, et see sobib sulle. Selle Visa Creditiga on see teema, et vähemalt SEB väldib seda kui tuld. Pidin päris palju rabelema, et oma perre üks selline saada. Kui kellelgi on kaardivahetusi või uute kaartide taotlemisi ees - ärge pange mune ühte korvi. Võtke võimalikult palju erinevaid kaarte. Tingimused on neil üldjuhul samad, aga erinevad portaalid võivad neile erinevaid tasusid rakendada.

Olen algaja reisija ja ma pole kunagi lennupileteid ostnud mujalt kui lennufirmast. Need vahendusportaalid airtickets com jms on minu jaoks nagu hiina keel. Peangi silmas, et kui midagi juhtub, kas siis saab asjad korda kui ostetud mingite portaalide vahendusel? ...kuna minek läbi Istanbuli ja seal regioonis on teatud pinged... vähem kui nädala tagasi olid tankid Atatürki lennujaamas ning lennijaam suleti... Ja kuna siis foorumis polnud nende portaalide kohta eriti infot siis otsisin airtickets com kohta infot ja sattusin flyertalk lehele, mis andis selge hinnangu, et nimetatud portaal on scam: http://www.flyertalk.com/forum/online-travel-booking-bidding-agencies/1562307-airtickets-com-scam-website.html Tihti kasutatakse sellist kavalust, et portaal muudab ära eesnime ja perenime, st kokkuvõttes on pilet kasutuskõlbmatu ja raha tagasi ei saa. Ehk siis minu küsimus: mis portaalist võib rahuliku südamega pileti osta, arvestadas, et vedaja on turkish ja transiit läbi Istanbuli?

mina kasutan tavaliselt Momondot

AndresR, mitte mõhkugi ei saa aru... Momondo on otsimootor, kuid OSTMA peab pileti ikkagi mingi portaali (mytrip, tickets.ee) kaudu? Või saan ma millestki valesti aru?

Millest siin aru saada on? tickets.ee ja airtickets.com on ju täiesti erinevad lehed. Mul kuu aega tagasi ostetud läbi Momondo otsingumootori ja makstud tickets.ee kaudu piletid. Samas kui kardad võta siis otse lennufirma lehelt.

notzu1234, jah, sul täiesti õigus, lõpuks pead ikkagi läbi muu portaali ostma. Momondo vaid otsib sulle erinevad lennuvõimalused kokku, muidu peaksid sa kõik portaalid ise ükshaaval läbi tuulama.

näiteks: tahad odavalt lennata Tallinnast Nairobisse: https://goo.gl/QjbkKl momondo pakub sulle 9 erinevat portaali hinnaga 599-643 eur, lisanduvad võimalikud tasud (tavaliselt 15-20 eur) https://goo.gl/QjbkKl näpi seal natuke, ega sa lõpuks ostma ei pea, aga saad asja selgemaks