Mõne päeva mitu tapetut Hurghadas- mis edasi?

Statistiliselt juhtub selliseid asju küll igal pool, aga ärevaks teeb, kui esialgu hollandlane ning seejärel Šveitsi kodanik?!? Mis edasi?

Edasi saab see, et Nile Delta naeruvääristab kõiki, kes selle uudise tõttu muret tunnevad turvalisuse pärast. ;)

Seda küll ei tahaks uskuda!

... ärge olge paranoilised, viimased eurooplased tuuakse sealt ära lennukikandjal... :(

Ohh jumal küll,kuidas meedijal on võimu isegi laskumata tegelikkusesse.Hollandlane oli siin pikemat aega ja abielus moslemi naisega,seega ise ka moslem ja erinevatel andmetel oli ka mõrv mitte seotud kuidagi turismindusega. Sama teema Sweitsi abielupaariga, kes elasid juba aastaid siin omas villas ja jälle, mees oli moslemiks hakanud ja isegi enda nime muutnud moslemipäraseks. Selles loos on muidugi veel palju segast aga juttude järgi oli neil kallist antiiki jne, mis viiski selle jubeda mõrvani. Oletades, et Egiptuses elab pea 90 miljonit elanikku ja Hurghadas ca. 700 tuhat kohalikku, siis on siin kuritegevus võrreldes meie väikese riigiga, kus elab ainult ca miljon kolmsada tuhat elanikku, peaaegu nulli lähedane. Lugege meie väikese riigi mõrvadest, laste vägistamistest ja tapmistest meedias aga seda ju mujal ei räägita, sest keda huvitavad väikeriigi probleemid aga kui see juhtub Egiptuses, oops. Mina küll ei julgeks Eesti reisile minna, kui meedia samamoodi seda kajastaks. Vabandan pika jutu eest ja ootan juba õelaid kommentaare kaasmaalastelt aga seekord ei saanud kuidagi vait olla.

Murike42, tegelikult on sul õigus. Ma olin ka paranoiline, lubasin endale, et eales ei lähe sinna riiki... aga kuna kevadel eriti kuhugi minna pole, siis... igatahes ma hakkasin ka loogiliselt mõtisklema selle üle. Ja leidsin samuti, et tegelikult on kõik need juhtumid siiski moslemitega seotud, vahet pole, et sisserännanud... ettevaatlik peab igalpool ja koguaeg olema... ka siis, kui astud hommikul koduuksest välja, et tööle minna....