trip-krainetrip-ukraine-dark
Moon Valley **

Tere! olen otsingus juba üht-teist lugenud selle hotelli kohta. Väga nõudlik ega rikas inimene ei ole, seetõttu kaalun selle hotelli valimist. Kuna plaanin minna väikse lapsega, kellega tavaliselt magame ühes voodis, oleks oluline, et oleks kahe inimese voodiga tuba või siis äärmisel juhul annaks 2 ühest voodit kokku lükata. Kas keegi oskaks äkki kommenteerida, kas selline võimalus on seal olemas? Või on seal võimalik lisaks välivoodit tuppa küsida?

Käisime seal paar aastat tagasi. Hotell vana ja must. Toitlustamine oli ikka väga kesine, lõpuks loobusime hotelli söögist ja käisime linnas õhtustamas. Soovitaks natuke rohkem kulutada ja vähemalt 3 tärni hotell vaadata. Näiteks seal kõrval kohe Bella Vista, igati ok hotell.

Mina ka ei soovita, külstasime hotelli nov. lõpus, ütleks et suht puhas oli aga toit ikka väga kesine (hommikusöögi kõrvale pakuti ainult kohvi).

Meid oli 8 seltskond . Vesi näiteks meie toas puudus, lihtsalt kraan ainult tilkus. Kohe küsimus , et miks ei vahetanud ??? Sõbrad vahetasid ,said toa kus vesi pritsis üle terve vannitoa nii , et moodustus väike bassein. Probleem lahendati nii ,et terve põrand kaeti rätikutega::)) Ühel paaril oli ka laps kaasas ja küsisime juurde lisavoodit. Toodi voodiraam millele asetati mõned lauajupid ja natuke raamist väiksem madrats. Muide hotelli hoov on armas ja roheline kuigi natuke räämas! Hommikul anti põhiliselt juustu, saiakesi , tomatit , kurki ja nii igal hommikult 10 päeva järjest. Õhusöök maitses kuigi probleem nõudega. Klaase ja nõusid lihtsalt ei jätkunud. Noormes seisis kõrval ja enne kui viimane amps suhu jõudis oli taldrik läinud. Kui ostsid joogi ja palusid klaasi, toodi 2 peale üks ::))

Millest ma siis oma kirjas rääkisin?? Just sellest ,et saab ikka vahetada aga tulemus on sama. Tõsi kui ära tulime siis tehti natu seal remonti ka::))). Kuigi töömehed rääkisid meile , et torumeestega kohapeal raskusi tuuakse Kairost ja kalli raha eest. Ühesõnaga kui toad tänaseks natu värvi saanud. Siis torud ilmselt samas olukorra või siis ....::)))pannakse rätikud põrandale. Aga seda peab ütlema küll, et purevaid putukaid tubades tõesti pole ja hullu pole ka midagi:::))

Olin sel suvel ja justkui teises hotellis kui eelnevaid kirjutisi lugeda. Tuba oli suur ja puhas, suurepärane õhtupäikesega rõdu, personal sõbralik ja väga vastutulelik. Hommikusöök niru, õhtuti söön alati väljas, peesitan kohalike randades, et vältida animaatoreid ja idanaabreid. Hiljuti olin safir 4* ja tuba jäi küll Moon Valley'le kõvasti alla.

Kas oli kinnine võrevoodi või oli tavaline, mida annab oma voodi kõrvale lükata? Ja kas siiski 2 voodit annab seal kokku lükata või on nad põranda külge kruvitud? Kas kaheinimese voodiga tube üldse on seal?

Eile naastud Moon Valley`st (3x seal hotellis), 3-sest toast. Voodid pole kuhugi kruvitud ja hööveldamata lauajupid on võivad olla ka 5*-ste voodite niiöelda vundamendiks. Registreerimisel paluge number vasemasse korpusesse, 2-3 korrusele, seal on korralikumad toad, esimesel korrusel võivad suured sipelgad askeldada. Rand on sodist ära puhastatud. OFF kindlasti kaasa, ahned sääsed poevad rõduukse vahelt sisse.

Mulle näiteks isiklikult väga meeldis see hotell. Just eile alles tulime sealt. Väga mõnus. Siseõue väga ilus, bassein, baar.. Meie ühetoaline oli lihtne, aga palju sa ikka magad seal. Mulle just meeldis see hotell kui tervik. Puhtusega see eriti ei hiilanud jah, aga ega seal midagi jubedalt räpast ka ei olnud. Töötajad olid viisakad, abivalmid ja väga sõbralikud. Alati üritasid su olemise paremaks muuta(ilma rahata!)Lisaks oli hotell väda soodsas kohas- poed olid lähedal ja üle tee oli kohe meri, hotelli oma rannaga. Söök oli ka hotellis täiesti okei, lai valik erinevaid roogasid. Mis meelde jäi oligi just see pidev muretsemine, et kas kõik on ikka okei ja igati aidati pidevalt. Vesi oli ka kogu aeg olemas. Meil ei olnud igatahes ühtki probleemi ja kui Hurghadasse paari kuu pärast naasen, siis lähen kindlalt samasse hotelli tagasi!

Kuidas basseinis vesi seal on, kas külm? Seal vist ei ole soojendusega.

See tähendab soojenduseta, meie rahvas käis ujumas ka . Mina tõsi ei käinud, olen vinge külmavares :::)).

Sinna hotelli mitte mingil juhul (2¤), hotell ja soendusega basseinid ainult viiestes hotellides, nii, et unusta ära.

Hullult lahe: armas siseõu, üks väheseid kohti, kus näed elusaid puid - põõsaid kasvamas. Igal toal oma rõdu, eraldi sisenemisallee, sissepääs. Vesi kraanis olemas, lasta lihtsalt pisut rohkem joosta, siis on ka lausa tuline. Tubades külmkapp, toit poes odav - saab kapi täita ja ise külma sööki teha. ÜLdmuljena jääb küll rääsunud mulje, kuid tegelikult on teenindus väga sõbralik, abivalmis ja hoolitsev ning voodid on magamiseks VÄGA mugavad. Laiad ja paksu madratsiga, aga kes sinna ikka magama läheb....

Meil otsiti alati kotid läbi ja võeti ära kõik mis söödav või joodav (ära minnes saime tagasi). Või siis küsiti 10 USD. Ka käekotid otsiti läbi. Kui enam ei otsita, siis saab tõesti ise midagi orgunnida. Mis vett puudutab, siis meie kambal kellel oli kellel ei olnud, lase joosta kaua tahad. Muidu olen Keitaga nõus.

Kas nad randa minnes ka sobrasid mööda kotte või sai jooki kaasa võtta? On neil seal rannas ka baar? Ja kas see rannajupike on ainult Moon Valley rahvale või jagab kellegagi (n. Romaga vms)?

Kottide sobramisest hoidumiseks õppida pähe tere, tere hommikust, tere õhtust ja sõbramehelik aval naeratus a`la ma ju elan siin! See hüpnotiseerib neid nagu madu hiirt ja me saime oma elu niikaugele, et hotelli sisenedes virutas poeg-tütar alati karabinjeerile rannapalliga vastu pead. Nalja saavad kõik ja ka neil endil on parem tunne, et ei peagi kohustuslikku paha onu mängima... Rand on ainult Moon Valley rahvale ja üsna mõnusalt vaikne, baar on olemas. Vahetevahel lööb rannavärava-valvurile pähe sisenejate kotte kontrollida (vesi-mahlad osta rannast!), ka temaga käituda sama sõbramehelikult nagu hotelliski.

Ega ma polegi kunagi kellelegi oma kotte avada suvatsenud :D Lõõbin vastu, et aga milleks, mul seal ihupesu, muud ei miskit erilist ja seda ma küll ei näita sulle. Mis neilgi muud üle jääb kui itsitada ja minna lasta. Nalja ja naeruga saab alati hakkama, täitsa tõsi.

Või siis ütled mafish vodka (ei ole viina), siis naeravad ka nõrkemiseni ja pärast räägivad edasi oma seltsimeestele nagu anekdooti :-D

Imelik on lugeda siin neid halvustavaid kommentaare. Olin ise ka hirmul, et mis seal küll ees ootab. Tagantjärgi paneb muigama. Seal on küll väikseid probleeme: 1) aega-ajalt kaob soe vesi, aga külm vesi pole kunagi nii külm, et pesta ei saaks. Nagu normaalne merevesi) 2) Mööbel on vana ja vahest tõesti mõni asi kukub seinalt või sahtel kapist. Kui televiisor ei tööta, andke mõista ja teile tuuakse kohe teine, mis töötab. Jne. 3)Kass on Egiptuses püha loom ja neid seal hotelli territooriumil jagub./ vahel torkab ninna .../ Ja see ongi negatiivsuse poole pealt kõik Nüüd kõik, mis positiivne:

 1. Suured, avarad toad, rõdu igal numbril. Paljudel õitsevad rõdul ronitaimed
 2. Sisehooviaed on tõesti hooldatud ja armas. tuulevaikne, korras. Basseini vesi ei lõhna kemikaalide järgi. Putukaid minimaalselt.
 3. Toad on hiljuti värvitud, laed valged. Uni oli väga hea.
 4. Hotelli asukoht suurepärane! Kesklinnas, samas just niipaljukest kõrval, et müra ja saast sinna ei ulatu.
 5. Administratsioon suurepärane! Ühtegi paha sõna. Kui pudelitega sisse marssisime (kohe ei meenunud keelud), pöörati pea delikaatselt kõrvale.
 6. Toidud head, vahelduvad nädalapäeviti. Puuviljad täitsa olemas. Kokk ja teenindus super!
 7. ja mis parim - kvaliteedi ja hinna suhe! Käige ära ja veendute ise! Oleks rumal maksta suurt raha ainuüksi hotellis elamise eest. Ega te tuba endale igaveseks osta?

Armas hubane hotellike jah ja kasse jagus kohe ohtrasti - oma kümme ilmus korraga välja kui söögiajad olid ja lapsed neile süüa andsid. Pugesid teised isegi kolmanda korruse rõdult tuppa näugudes süüa nõudes.

 1. Suured, avarad toad, rõdu igal numbril. - sellele vaidleks vastu, tegelikult on suured toad ja rõdud vaid uues osas, vanas osas on toad poole väiksemad, kõigil pole rõdusid ka, mõni tuba oli ikka täiesti pime väikese aknaga ubrik. Aga uus osa on väga viis - avar, merevaade, vähem kulunud. Toidud olid täiesti tavalised suht norm, lapsed küll miskipärast peale tomati-kurgi, feta, apelsini ja grillkana midagi suu sisse ei võtnud (ju need plödinad tundusid liiga kahtlased:)), eks tuli siis vahepeal linnas kebabi, friikaid, spagette , jäätist söömas käia. Asukoht on täiesti super, just sihuke paras nõks peatänavalt kõrval, et tuututamist ei kostu ja samas täiesti kesklinnas. Ja hind on tore :). Isegi kui sama hinna eest pakutaks näiteks Romat, valiks ikka Mooni. Kottide sisu ei huvitanud mitte kui keskit mitte kordagi, ei hotelli minnes ega randa kobides, kogu aeg oli mingeid joogipudeleid kotis. Mõnusat olemist minejatele!

Täna tulin Hurghadast ja peatusime Moon Valley's , nii siis ...

 • superhea asukoht(peatänaval), rand ületee.
 • Õhtusöögid on korralikud ja maitsvad(suur salatite valik) Hommikusöögid on nii ja naa, enamasti kukkel aga see on vist kõikides hotellides nii..
 • Rand on ilus ja väga hea snorgeldamiseks
 • Hotelli siseõu on ilus, palju rohelisi taimi ja hooldatatud
 • Hea teenindus

-/+ Seal on nagu kaks hotellipoolt,Üks osa on ilusam, rõdudega , teine osa on natuke jamam ( esialgu saime shoki kuid harjusime ära ) , toad olid väikesed, põrandaid nad eriti ei puhtastanud kuid lillekesi voodite peale ehitasid küll..

 • Veesurve, see on hurghadas üleüldine probleem
 • Et sooja vett saada pidi mõned minutid ootama ja veel joosta lasta.

Jaa , kasse oli tõesti palju seal. Aga iseenesest uni oli hea ja päris tore oli :).