Mumbaist Goasse

Plaanis oktoobri alguses minna, kas on soovitusi kuidas kõige lihtsamalt ja soodsamalt saada Mumbaist Goasse? Kas rong on võimalus? Kas kellegil on kogemusi, kaua sõidab? Või hoopis takso?
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Vaata näiteks siit http://www.trip.ee/taxonomy/term/465
Usun et lihtsam ja mugavaim võimalus saada Mumbaist Goasse on lennuk, ka rong on mugav. Taksoga ei sõida Mumbaist Goasse ühe päevaga ära, ca 600 km. Rannikuäärne tee on mägine ja looklev, pimedas sõita on üsna enesetapjalik.

Ise läksin lennukiga ja soovitan lennukit. Ei ole väga kallis ka, sõltub kui hea pileti endale leiad.

Loe foorumit, siin on kõik vastused olemas! Üks ots tee lennukiga www.ixigo.com . Tagasi sõida rongiga. Margaost, Goast on kerge piletit saada.

nägin mingit Inglise dok.filmi Indiast ja seal söitis onu 2 inimese kupees ja teises rongis oli kupee nagusviit voodi,diivan isiklik vannituba. kas keegi on kogenud midagi sellist ja kuidas selliseid tellida - kui see on möimalik nii luhikesel otsal nagu Goa Mumbai.

Aga tekkis veel selline küsimus kas on kellegil kogemusi samal päeval Mumbaist edasi lendamisega. Et siis kaua läheb aega , et pääseda rahvusvahelisest lennujaamast kohalike lendude omasse? ja kaua peab olema kohalike lendudejaamas enne lendu kohal? Et kui lennuk peaks maanduma kell 08.00 hommikul ega siis vist teist lendu edasi pole mõtet bronnida varem kui 14.00 - kas see sobib India asja ajamis kiirustega :D

Kohalike lendude lennujaam on kohe rahvusvahelise lennujaama kõrval, vast mõned minutid minna. Ehkki Mumbai on ca 18 miljoni elanikuga linn, siis lennujaam on üsna pisikene. Mõõtnud ei ole, aga täiesti võimalik, et väiksem kui Helsingi Lennujaam. Check in tegemine võib kohalikus lennujaamas aega võtta, neil on kombeks üsna palju pagasit kaasas tassida.

Indias Goa osariigis asuvas Palolemi rannas on praegu lämmatavalt palav. Istun natuke jahedust pakkuvas Interneti-kohvikus (10 krooni tund) ja olen seni ainult hommikul korra ookeanis käinud. Hoopis põnevam on mööda liivast randa kolada, kus pakutakse värsket puuviljamahla (12-15 krooni klaas), väga maitsvat mereandidega pastat (30 kr), kookospiimaga banaanipirukat (20 kr) jpm huvitavat.

Jõudsin Palolemi eile, kolmapäeva pärastlõunal. Öö vastu kolmapäeva möödus lennukis, mis seitse ja pool tundi Helsingi ja Mumbai vahet sõitis. Hommikul kohale jõudnud, vahetasin 400 eurot ligikaudu 25 000 ruupiaks (üks kroon on ligi neli ruupiat) ja sõitsin 40 krooni eest ettemakstava taksoga rahvusvahelisest lennujaamast kohalike lendude jaama.

Lennujaamas oli kohe saada pileteid paari tunni parast väljuvale Goa lennule. 800kilomeetrine Mumbai-Goa ots maksis 820 krooni. Ühtlasi ostsin aprilli alguseks ära odava (637 krooni) Jaipuri-Mumbai pileti. Goa-Delhi lennukipilet maksis ligi 2000 kr ja seda ma veel ei muretsenud.

Goa lennujaamast 70 kilomeetri kaugusel asuvasse Palolemi randa jõudsin mootorratta tagaistmel. Taksoga oleks olnud 250 kr, mootorrattaga oli poole odavam.

Koht, kus ma Palolemis ööbin, on omapärane. Üsna suur, WC, duši ja keraamilistest plaatidest lavatsil asuva voodiga tuba. Maksis 75 krooni öö nagu teisedki Palolemi rannal asuvad hütid, aga näeb tunduvalt viisakam välja. Osas Palolemi hüttides iga eestlane ei ööbiks!"

reisisi pikemalt http://www.parnupostimees.ee/010508/elu/10083720.php

Tere. Olles seal käinud võin soovitada ainult lennuk on normaalne liikur selle vahemaa läbimiseks. Ja see et ta on 500 eeku kallim pole oluline. Osta juba eestist pilet ära on muretu. See pole raharaiskamine.

plaanisin ka ise midagi sellist, tänan et kinnitasid mu mötteid. Goast tagasi lennuks kas on ka see pilet mötekam osta eestist vöi mitte