Tere,
Küsimus selline, kuhu soovitaksite nädalavahetuse lennureisi? Lühike lennuaeg ja huvitav kultuurielamus
No eeldusel, et soovitakse lennata Tallinnast ja ühe lennuga, siis siin on võimalikud lennud loetletud: https://airport.ee/sihtkohad/
Kui nüüd teaks, milline lennuaeg kvalifitseerub küsija jaoks piisavalt lühikeseks, kas mõned sihtkohad on välistatud olgu siis seepärast, et juba käidud või lihtsalt ei huvita, ega näiteks ei ole mõne sihtkoha lennugraafik või piletihind mõeldavatel nädalavahetustel sobimatu - siis nii sõelale jäänud sihtkohtade seast ehk saaks soovitada neid huvitavaid kultuurielamusi.
Seni pakuks: Kuressaare, Helsingi, Stockholm, Riia, Kopenhaagen, Oslo.
Vöimalik, et teemapüstitaja otsib kaugemaid ja eksootilisemaid lühireise.
Aga miks mitte Riia (muuseumid ja kuulus ooper näiteks aga ehk ka môni hea kontsert tulemas). Augustis septembriks pileteid uurides nägin Air Balticu kampaaniahindades Tallinnast isegi 24 eur edasi-tagasi lendu.
Helsingi (muuseumid, raamatukogus uudistamine, teater (eeldab küll soome keele oskust, kuigi rahvusteatris 12.10 ehk tänaöhtusel Sofi Oksaneni etendusel pidi ka toimima telefonis eesti tõlge). 1 otsa piletid Finnairiga alates 70-80 eur.
Soomet saab ka kombineerida 1 otsa laevareisiga või Riiat bussireisiga :-)