Namiibia kaart Garmini navisse

Tere Kas oskab keegi nõua anda, kust ja kas on võimalik leida tasuta, kuid pädevat Namiibia kaarti Garmin Nüvi 765 jaoks.

Tõmba nutitelefoni Here kaardirakendus ja mured lahendatud. Sõitsime terve Lõuna-Aafrika lõuna ranniku sellega läbi ja ei tekkinud kordagi probleemi, käisime isegi alal kus ei olnud GSM levi ja seal toimis ilusti. Kindlasti oleks soovitav ennem Eestis testida ennem rakendust, et kindel olla asja toimimises.

1
0

Vist veidi hilinenud vastus, aga siit saab täiesti tasuta kaardi alla laadida. http://garmin.openstreetmap.nl/

Automatkajale - kämpingute info http://ioverlander.com/

0
0

Here mapsiga soitnud Tai läbi, soovitan allalaadida vajalik kaart mobiili ning nautida puhkust ja andmesidevaba navigeerimist.

0
0

Valdek, kuidas Sa lõpuks toimisid Namiibia kaardiga? Kas said Garmini kaardi või kasutasid mõnda alternatiivset lahendust?Meil minek juuni keskel Namiibiasse ja Botswanasse, sh sõidame Caprivi strip´il, mis väidetavalt ei ole eriti turistikas jne. Tahaks head kaardirakendust, et meie self-drive safari toimiks kenasti. Sellega seoses ka teine küsimus - kas keegi on hiljuti ostunud Garmini kaardi Garmini mõne mitte-EL riigi saidilt? Kunagi ostsin omale Lähis-Ida kaardi Garmini Tšiili saidilt ja sain selle oluliselt soodsamalt kui Euroopa saitidelt (allalaetav kaart). Hetkel näen samuti, et Eesti saidilt ei saa Lõuna-Aafrika piirkonna kaardi osta, Belgia saidil nt maksab 100 eur. Tšiili saililt saab selle omakorda 64 eur eest. 

0
0

Here toimis telefonis edukalt see aasta Okavango Deltal, olid mõned hädad, kui väidetavad teed läbi jõe jooksid ja tuli alternatiiv otsida, aga lõppkokkuvõttes toimis ilust, näitas kus olid ja kõik võimalikud rajad oli olemas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased