Norwegiani online check-in ja äraantava pagasi registreerimine

TereOstetud lennupiletid Helsingist Tenerifele, mis sisaldavad ka lennujaamas äraantavat pagasit. Nüüd tekkinud mõned küsimused kuna pole antud lennufirmaga kogemust.1. Kui palju enne lendu saab teha kodus online registreerimise lennule. 2. kui olen teinud kodus varakult ära check-in lennule, siis mida ja kuidas edasi lennujaamas tuleb käituda. Kuhu minna oma kohvriga ja kust saab need märgid kohvri külge sihtkoha infoga.Kui keegi võtab vaevaks seletada oleksin tänulik, (endal jääb kahjuks veidi kodulehe infot kättesaamatuks vähese keeleoskuse pärast ka)

Norwegiani online check-in peaks avanema tüüpiliselt 24 tundi enne lendu.Helsingi lennujaama tuleks minna kohale 2-3 tundi varem. Sisenedes astuda esimese tabloo juurde, otsida sealt kellaajaliselt üles Norwegiani Helsingi-Tenerife lend, sinna on märgitud lauanumbrid, mis teenindavad selle lennu check-ini. Üks neist laudadest kannab ilmselt nime "baggage drop". Selle sabas siis seisadki, kuni kohver on ära antud.

 Ei hakanud uut teemat tegema, aga jutt siis sellest, et alates 23 jaanuar ei saa enam tasuta kahte kotti salongi võtta. Endal ka 1 veebruar lend Norwegianiga, aga kui piletid ostetud enne antud kuupäeva, siis lisaraha teise koti eest maksma ei pea. Samas on äraantavale pagassile lisatud 3 kg. Ehk siis 23 kg senise 20 kg asemel.

https://www.rantapallo.fi/lennot/norwegianin-kasimatkatavaraohjeistus-muuttuu-koneeseen-maksutta-vain-laukut-jotka-sopivat-istuimen-alle/