Nutitelefoni GPS

Kas keegi oskaks soovitada, millise tarkvara peaks allalaadima nuti telefoni või ka tahvelarvutisse, et kasutada neid A la tom tomi asemel. Peaks olema sateliitide kaudu infot edastav, mitte 3G võrku kasutav. Kas need tarkvarad on tasulised või on ka tasuta variante olemas?

Enamasti kipub navigeerimistarkvara tasuline olema. Variante on palju - Navigon, TomTom, Sygic, Route66, CoPilot jne. Vaata sõltuvalt nutitelefonist kas Google või iTunesi poodidesse. Ise kasutanud Navigoni nii Euroopas kui USA-s nii iPadis kui Androidi telefonis ja täitsa rahul. Tasuta versioonidest tuleb meelde Waze, kuid ise ei julgeks vist välismaal ennast selle hoolde jätta.

0
0

Kasutan HTC androidiga telefonis "iGo My way" tarkvara. Töötab väga hästi.Kaardid korralikud. Varem oli mul Garmin, Igo on üsna sarnane. Kasuta Google otsingut.

0
0

samad sõnad IGO , neid juhiseid kus laadida ja peale panna on väga palju . uuemad kaardid peale ja pole mingeid muresi. Ainult soovitan koheselt osta telefoonile auto laadia , minul samsung sg2 ja ikka see navi võtab korralikult akut .

0
1

Mainimata on veel Nokia Maps, mis töötab Symbian op süsteemiga telefonides (põhiliselt Nokiad). Nii rakendus ise kui ka kaardid on tasuta; kaardid saab soovi korral riikide kaupa alla laadida ning rakendus töötab ilusasti ilma võrguta, sh ka teekonna- ja aadresside otsing, lisaks veel mitmed tilulilu-võimalused.

0
0

Waze tahab netiühendust saada.

0
0

Jah, kiidaks ka Nokia Mapse Symbiani föönide peal - kõik töötab ideaalselt ja eesti keelne juhatus on ka ilma grammatiliste vigadeta. Rääkimata kõigest muust. Ja just see, et võrkku ei vaja on puhas kuld.

0
0

Lisaksin juurde Androidi offline kaardirakenduse NavDroyd (hind 5€): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.osa.android.navdroyd&hl=en. Võimaldab see siis sarnaselt Nokia Mapsile tõmmata vajalikud kaardid esmalt alla ja siis neid offlines kasutada. Kaardid baseeruvad OpenStreetMapsil, mis Ida-Euroopas on isegi aktuaalsemad kui nt Google Mapsi omad (nt Varssavi uus kiirteejupp on seal juba peal, Google Mapsis aga veel mitte). Miinusena ei ole OSM kaardid võib-olla nii kasutajasõbralikud, huvipunktide nimistu lahja, aga täiendusena paberkaardile igati sobiv alternatiiv.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased