Odavad ööbimiskohad ning autorent Floridas

Sooviksin natuke nõu/abi. Nimelt kavatsen minna järgmise aasta detsembris (umbes 6-28det) Ameerikasse täpsemalt Floridasse. Tavaliselt olen käinud Lake Worthis. Kuna eelmistel kordadel olin noor ja koos grupiga siis ei pööranud tähelepanu ei ööbimiskohtadele ega muule sellisele. Nimelt otsin odavat ööbimiskohta neljale inimesele koos köögiga, mis võiks jääda alla 60 dollari/öö. Olen ikka otsinud netist ja lugenud foorumeid aga paljudel pole kas kodukat või pole hinda öeldud. Ka olen kirju saatnud, kuid vastuseid pole veel saanud.

Äkki keegi oskab millegile tähelepanu pöörata või nõu anda. Plaanitava minekuni on küll aega, aga parem on varakult maad uurida ja siis teab ka mis summadega arvestada. Olen lugenud sellisest kohast: (mõlemad üks ja sama, aga esimene vist uuem kodukas) http://beachsidesuite.com/ http://www.travelassist.com/reg/fl18-28.html

Kas keegi oskab nende kohta midagi rääkida? Ei saa täpselt aru kas seal on köök või ei ja hinnad tunduvad ka krõbedad (December 2nd to April 29th FROM $99.99 to $199.00 per day.Tax is additional.)

Üks koht on ka silma jäänud veel nimelt Motel 6. Äkki keegi oskab veel mõnda head kohta öelda West Palm Beachi ja Fort Lauderdale vahel?

Veel sooviksin teada mis firma kaudu tasuks autot rentida, paljud kiidavad Avist. Kas keegi on Avisest auto võtnud? või on mõni muu firma mida tasuks uurida?

Tänan!

Ise soovitan hostelis ööbida, võite saada toa väga soodsalt (proovi näiteks hostelworld.com) kui pikalt ette broneerite ja saate neljakesi ühes toas olla. Autorendi küsimuses ei oska aidata.

0
0

Käisime aprillis kahekesi Floridas, ööbisime iga öö erinevas kohas, aoto võtsime Alamo-st Siit üks koht: kahele inimesele on tavaliselt sama mis neljale aga bronn tuleb teha neljale.

http://travel.yahoo.com/p-hotel-395287-knights_inn_florida_city-i ise küll seal ei ööbinud nii et kogemus puudub. . . . . Toimetus lisas suurtähed, kuhu vaja ja eemaldas need ebavajalikest kohtadest.

0
0

Alamo autorendina on ok, aga me võtsime peale pikemat kaalutlemist Budgetist. Avisega on minul isiklikult Euroopas alati mingi kamm olnud - ju juhus, aga neid on mitu. 60 dollarit öö kõlab apartmendi jaoks väga soodsalt . Silma jäi kiiresti vaadates midagi sellist: http://www.vrbo.com/23789 http://www.vrbo.com/117800 http://www.vrbo.com/215020 http://www.vrbo.com/267807 http://www.vrbo.com/157841 http://www.vrbo.com/247402

0
0

Mina soovitan siinseid USA teemasid lugeda. Autorendist on väga pikk teema ja sealt saab väga häid vihjeid. ÖÖbimise osas on priceline.com vaieldamatult abiks. Samas on su reisini nii pööraselt palju aega, et ma üldse ei muretseks praegu.

0
0

Auto võta "carrentals.com" ja ööbimine on minuarust parim "roomsaver.com"

0
0

USAs soovitan alati vaadata autorenti ka selliselt firmalt: www.dollar.com Endal väga positiivne kogemus nii teeninduse kui ka hindade osas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased