Viimased kommentaarid

Ise käisin juunis Dubais, kui mingi kummaline haigestumiste tõus tuli, aga ka siis ei olnud midagi hullu. Kui nüüd a la "dubai covid" google'sse panna siis näitab, et olukord on kõvasti parem kui juunis.

Maski kandmise, PCR testi ja vist isegi kohale jõudes kohustuslikust testist (seda nad väga ei reklaami) ei pääse, aga ma usun, et kui reisida tahad, siis see ei ole midagi hullu. Nüüd vist peab ka restoranides nn covid/vaktsiini passi näitama.

Mina soovitan piletite ostmisega natuke vb oodata, aga hotelli võid ära bronnida, seda saab ju a la päev ennem tühistada. 

Ma ise arvaks, et väike covidi tõus tuleb, kuna see Expo meelitab ka inimesi juurde, aga nad on suht hästi suutnud seda olukorda stabiilsena hoida.

Täheldasin isegi umbes 6 kuud tagasi, et auto rendihinnad on tõusnud kosmosesse (põhjuseid lugesin ka). Loodan, et piiride avanedes need väga kaua seal ei ole, sest ca kolmekordset hinda maksta on ajuvaba! Näide - algselt autot vaadates oli 500-600 eurot ja nüüd on 1800-1900 eurot (sama aeg). Tegemist oli Avisega.

Tavaliselt on olnud nii, et lähed kohale ja maksad. Hinnad ja diilid sõltuvad hotellist ja hooajast, aga seni olen näinud hindu 200-300 Dhs inimese kohta. Hetkel olen näinud ka diile, kus summa antakse kas osaliselt või kogu ulatuses toidu/joogi krediidiks. Variante on palju olnud. Kõik oleneb ka sinu enda eelistustest, kui "vinget" kohta soovid. Äpi kohta ei oska ma midagi öelda. 

Ise lähen uuesti juunis, et ikka kahe aasta kuumus korraga kätte saada :)

Palju infot olen leidnud siit: https://www.timeoutdubai.com/ 

Soovitan natuke googeldada ja like'ida neid kohti, mis meeldivad ja siis näed ka jooksvalt pakkumisi.

Dubais tehakse häid diile, kui viitsid otsida ja olen tähelepanelik -  a la teisipäeviti on naistele see ja see tasuta või poole hinnaga, siis kolmapäeviti on muu soodustus gruppidele jne.

Rohkem ei oska sulle hetkel soovitada midagi, sest "taskukohane" on nii suhteline. Kui numbreid mainid, siis kindlasti kergem soovitada :)

dante, mis lennufirmaga USA-sse lendad? Isegi plaan augustis minna, aga pole veel pileteid ostnud, kuna piirid kinni.

Mina soovin ka augustisse pileteid osta, eriti pärast tänast sooduka uudist :)

Nüüd võiks see uudis ära tulla, et nad suvel ikka riigi EU inimestele avavad.

Mina olen  kuulnud, et läbi Mehhiko minna Usa-sse on "trikk", mida kasutatakse, aga see on seni tähendanud seda, et viimase 2 nädala jooksul ei ole sa viibinud euroopas/schengeni alal. S.t et pead Mehhikos 2 nädalat olema, enne kui USA-sse siseneda saad. Võib-olla on midagi muutunud lähiajal.

Soovin isegi Usa-sse minna ja seda soovitas mulle mu Usa tuttav. Jäin siiski ootama piiride avanemist.

Nii kummaline kui see ka pole, siis minul tekkis suur soov külastada Singapuri pärast seda, kui olin näinud filmi Hitman: Agent 47. Tegin kohe sellise mõnusa pika nädalavahetuse neljapäevast esmaspäevani Singapuris :)

Kindlasti kavatsen sinna veel tagasi minna!

Mina ootan raha tagasi Finnairilt. 6 nädalat juba ootan. Telefonis küsiti vaid nime ja sihtkohta ning saadeti kinnitus e-mail, et minuga tegeletakse.

Mina broneerisin ka elus esimest korda jaanuari lõpus non-refundable hotelli (Hotel Not Hotel) Amsterdamis aprilli lõpuks. Ja sain kohe omad vitsad! Raha tagasi ei saa ja kuupäevi ka ei lubata muuta - kahju üle 500 euro. Vastus oli hotellilt selline, et nemad ei maksa raha tagasi jms, sest muidu nad ei ela ise seda rasket aega üle. Broneeringu tegin otse nende kodulehelt. Õnneks Finnair kannab lennupiletite raha tagasi - Finnair tõusis nüüd minu silmis veel kõrgemale kohale, kui ta ennem oli.

Kas kellelgi on kogemusi Singapuris kohapeal adapteri jms ostmisega. Vaatasin internetist, et seal on teised pistikupesad ja nüüd on väike mure, et kust ma saan vajalikud tarvikud, et enda mobiili/ipadi laadida.

Hetkel olen broneerinud The Quincy Hotelli kuna asukoht on väga hea ja olen lugenud vaid kiidusõnu (söök hinnas, mitte ainult hommikusöök, kui ma nüüd õigesti aru sain ja seal mingeid eri pakette pole). http://www.quincy.com.sg/

Siin üks blogija räägib ka sellest hotellist: http://darrenbloggie.com/2013/07/01/everything-is-free-staycation-at-the-quincy-hotel/

Nii igaks juhuks hoian silma peal hotellidel, et äkki tuleb midagi veel paremat. Marina Bay Sands'i peale mõtlesin ka, et äkki broneeriks viimase öö seal, aga hetkel pole seda teinud. Lennupiletid sai ostetud Finnairi kaudu 660€ tk.

Ise kaldun ka vist Finnairi poole, kuigi pilet natuke kallim. Samas aeg ka maksab!

Uurisin ise ka viisa kohta, aga mitte välisministeeriumi lehelt (ise ka ei tea miks). Kindluse mõttes tahtsin lihtsalt üle küsida, et ega keegi pole kuulnud a la mingitest muudatustest.

Suur tänu sulle info eest! Tuleb kindlasti kasuks.

Minul on sama küsimus, mis Ella123-l. Ei teagi, kas julgeb lennupileti osta,kus üheks vedajaks on EA?

Mina ostsin elukaaslasele 14 jaanuaril pileti Tallinn - Amsterdam - San Fancisco/ Orlando - Detroit - Amsterdam - Tallinn 16. Juuni - 11. Juuli ning hinnaks oli 787 eurot. Vedajaks KLM. Loodan nüüd et kõik hästi läheb sest Tallinna lennul on opereeriv firma estonian air. Plaanis on külastada samuti ka Los Angelesi, Las Vegast jne.

Mina valisin klm just sellepärast et on kiire kohale jõudmine ja minnes ainult üks vahemaandumine ning eks hind on ka tähtis.

Arvan, et sinu pileti hind on täiesti ok!

Olen ise Floridas 6 korda puhkamas käinud ja ikka ja jälle tahaks tagasi, eriti teemaparkidesse. Sinu juttu lugedes tekkis jälle suur isu minna :D

Kuna siin Floridast ja selle ilmast juttu, siis küsin oma küsimuse siin ära. Nimelt on plaan järgmine aasta Floridas aega veeta ja kuna elukaaslane saab tulla ainult kas juuli/august või september siis küsimus ilma kohta. Tean, et on palav aga august/september pidid olema kõige hullemad orkaanide kuud. Äkki keegi oskab öelda kas see on tõesti nii hull ja kas siis on suht hull mõte sinna minna. Ei tahaks küll Floridasse minna kui ainult maru möllab. Kas keegi on augustis või septemberis käinud?

Soovitan ööbida Kissimmee's . Ise olen ka seal ööbinud.See lähemal teemaparkidele ja paljudes hotellides on buss mis viib teemaparkidesse.

To Hea Kurimoor: Mis firma kaudu sa auto bronnid? Mina tavaliselt bronnin avise kaudu ja läbi eesti kontori (oman kliendikaarti), sest alati tuleb kas sama või odavam kui läbi välismaa lehekülgede. Võib- olla olen ka vähe otsinud, aga olen rahul olnud :) Hotellide broneerimise koha pealt on sul õigus. Nii on ka huvitavam ja tihtipeale odavam :)

tänud, sain isegi aru, et suht hull plaan.

Tere!

Kas keegi on broneerinud Eestis Budgeti firma kaudu USA'sse autot? Lähen Floridasse ja tahan kindlasti autot rentida, aga ei oska otsustada, kas broneerida Budgeti või Avise kaudu auto. Olen küll vaadanud Avise hindu avis.ee's aga kuulsin seda, et USA-s võivad hinnad natuke erineda (st, et neti hinnad on kindlasti Euroopas samad, aga USA-s võivad olla teised). Minu teada on mõlemal rendifirmal hinna sees piiramatu kilometraaž, mis on väga tähtis. Äkki on kellelgi kogemusi või häid nõuandeid.

Aitäh!

On asi ka mille üle arutada:) Ma inimlikust uudishimust tahaks teada mida teised arvavad selle koha kohta!?

Pakud ennast kätt hoidma? Mind lihtsalt huvitab ja kõik! Kui ma tahaks infot vms millegi muu kohta, siis ma ka küsiks, aga praegu huvitav mind see ja kogu lugu!