Viimased kommentaarid

Mina ootan raha tagasi Finnairilt. 6 nädalat juba ootan. Telefonis küsiti vaid nime ja sihtkohta ning saadeti kinnitus e-mail, et minuga tegeletakse.

Mina broneerisin ka elus esimest korda jaanuari lõpus non-refundable hotelli (Hotel Not Hotel) Amsterdamis aprilli lõpuks. Ja sain kohe omad vitsad! Raha tagasi ei saa ja kuupäevi ka ei lubata muuta - kahju üle 500 euro. Vastus oli hotellilt selline, et nemad ei maksa raha tagasi jms, sest muidu nad ei ela ise seda rasket aega üle. Broneeringu tegin otse nende kodulehelt. Õnneks Finnair kannab lennupiletite raha tagasi - Finnair tõusis nüüd minu silmis veel kõrgemale kohale, kui ta ennem oli.

Kas kellelgi on kogemusi Singapuris kohapeal adapteri jms ostmisega. Vaatasin internetist, et seal on teised pistikupesad ja nüüd on väike mure, et kust ma saan vajalikud tarvikud, et enda mobiili/ipadi laadida.

Hetkel olen broneerinud The Quincy Hotelli kuna asukoht on väga hea ja olen lugenud vaid kiidusõnu (söök hinnas, mitte ainult hommikusöök, kui ma nüüd õigesti aru sain ja seal mingeid eri pakette pole).
http://www.quincy.com.sg/

Siin üks blogija räägib ka sellest hotellist:
http://darrenbloggie.com/2013/07/01/everything-is-free-staycation-at-the-quincy-hotel/

Nii igaks juhuks hoian silma peal hotellidel, et äkki tuleb midagi veel paremat. Marina Bay Sands'i peale mõtlesin ka, et äkki broneeriks viimase öö seal, aga hetkel pole seda teinud. Lennupiletid sai ostetud Finnairi kaudu 660€ tk.

Ise kaldun ka vist Finnairi poole, kuigi pilet natuke kallim. Samas aeg ka maksab!

Uurisin ise ka viisa kohta, aga mitte välisministeeriumi lehelt (ise ka ei tea miks). Kindluse mõttes tahtsin lihtsalt üle küsida, et ega keegi pole kuulnud a la mingitest muudatustest.

Suur tänu sulle info eest! Tuleb kindlasti kasuks.

Minul on sama küsimus, mis Ella123-l. Ei teagi, kas julgeb lennupileti osta,kus üheks vedajaks on EA?

Mina ostsin elukaaslasele 14 jaanuaril pileti Tallinn - Amsterdam - San Fancisco/ Orlando - Detroit - Amsterdam - Tallinn 16. Juuni - 11. Juuli ning hinnaks oli 787 eurot. Vedajaks KLM. Loodan nüüd et kõik hästi läheb sest Tallinna lennul on opereeriv firma estonian air. Plaanis on külastada samuti ka Los Angelesi, Las Vegast jne.

Mina valisin klm just sellepärast et on kiire kohale jõudmine ja minnes ainult üks vahemaandumine ning eks hind on ka tähtis.

Arvan, et sinu pileti hind on täiesti ok!

Olen ise Floridas 6 korda puhkamas käinud ja ikka ja jälle tahaks tagasi, eriti teemaparkidesse. Sinu juttu lugedes tekkis jälle suur isu minna :D

Kuna siin Floridast ja selle ilmast juttu, siis küsin oma küsimuse siin ära. Nimelt on plaan järgmine aasta Floridas aega veeta ja kuna elukaaslane saab tulla ainult kas juuli/august või september siis küsimus ilma kohta. Tean, et on palav aga august/september pidid olema kõige hullemad orkaanide kuud. Äkki keegi oskab öelda kas see on tõesti nii hull ja kas siis on suht hull mõte sinna minna. Ei tahaks küll Floridasse minna kui ainult maru möllab. Kas keegi on augustis või septemberis käinud?

Soovitan ööbida Kissimmee's . Ise olen ka seal ööbinud.See lähemal teemaparkidele ja paljudes hotellides on buss mis viib teemaparkidesse.

To Hea Kurimoor: Mis firma kaudu sa auto bronnid? Mina tavaliselt bronnin avise kaudu ja läbi eesti kontori (oman kliendikaarti), sest alati tuleb kas sama või odavam kui läbi välismaa lehekülgede. Võib- olla olen ka vähe otsinud, aga olen rahul olnud :)
Hotellide broneerimise koha pealt on sul õigus. Nii on ka huvitavam ja tihtipeale odavam :)

tänud, sain isegi aru, et suht hull plaan.

Tere!

Kas keegi on broneerinud Eestis Budgeti firma kaudu USA'sse autot? Lähen Floridasse ja tahan kindlasti autot rentida, aga ei oska otsustada, kas broneerida Budgeti või Avise kaudu auto. Olen küll vaadanud Avise hindu avis.ee's aga kuulsin seda, et USA-s võivad hinnad natuke erineda (st, et neti hinnad on kindlasti Euroopas samad, aga USA-s võivad olla teised). Minu teada on mõlemal rendifirmal hinna sees piiramatu kilometraaž, mis on väga tähtis. Äkki on kellelgi kogemusi või häid nõuandeid.

Aitäh!

On asi ka mille üle arutada:) Ma inimlikust uudishimust tahaks teada mida teised arvavad selle koha kohta!?

Pakud ennast kätt hoidma? Mind lihtsalt huvitab ja kõik! Kui ma tahaks infot vms millegi muu kohta, siis ma ka küsiks, aga praegu huvitav mind see ja kogu lugu!