Öö Kuala Lumpuris

Tere,
Lennuk saabub 17:25 ja järgmine väljub alles 8:25. Oskab keegi soovitada kas on midagi linnas öösel teha, vaadata, shopping ja söögikohad. Või on hoopis mõtet minna lennujaama hotelli magama? Kui öösel on mingi tegevus siis poleks hotelli vajagi. Niikui nii ärevusest ei tule und. :) Või kuidas on ööbimine KLIA-s

Noo, kui juba KL, siis kindlasti kaksiktornid! http://www.petronastwintowers.com.my/
Kindlasti osta pilet(id) internetist ette ära, sest kohapeal need kõik välja müüdud. Vt, kas jääb piisavalt aega külastamiseks, kodulehel kellaajad üleval!
Sööikohti saab edukalt TripAdvisorist leida: seal selekteeri vaid oma asukoha ümbruses nt või popullaarsuse järgi

Ega Kuala Lumpur mingi eriline öölinn pole, enamik kohti suletakse juba ammu enne südaööd. Kui litsuda veel Petronast vaatama viimastel tundidel (kella 20 paiku on viimane sisselaskmine), siis väga palju aega üle ei jää. Petronase lähedal on litsitänav, kus juua ja klubitada ikka saab. Kui süüa tahad, siis vaata majutus pigem mõne ööturu lähedusse, aga üldiselt on Petronasegi lähedal linnaosi, kus ka MacDonald's on kella 21/22-st suletud ja südaööni avatud restorani pead pikalt-pikalt otsima.

Linna sõidab päris kaua, peaksid väga vara ärkama, et lennujaama jõuda. Ehk suurt aega millegi nägamiseks ei jäägi. Isiklikult jääksin lennujaama (kunagi saigi nii tehtud), seal söögikohti küll ja siis magama.

Lennujaamast linna sõidad taksoga umbes 1,5 tundi.Vahemaa u.60km.
Maksab üks ots kuskil 30 euri.Kui otsustad ikkagi linna minna,siis kindlasti Chinatown,kuna seal peatänaval meeletu kaubandus.(müügitelgid,kus kõiksugu kaubamärkide replicaid saab osta).Samuti on Chinatown ainus koht,kus KL õlle saad osta.Muidu moslemimaa ja alkot ei müüda.

Võib muidugi taksoga sõita poolteist tundi ja selle eest 30 eurot/suund maksta, aga mõistlikum on kindlasti rong - 28 minutit/suund ja hind 100 ringgiti (~22 EUR) / edasi-tagasi.

Vaata http://www.kliaekspres.com/

õlut (nt HEINEKEN) sai igast tänavabaarist osta! Ei mingit moslemimaa märki...

Kui juba sinna satud, siis muidugi käi linnas ka ära! Rongiga kiirelt ja mugavalt kohale. Ei mingit taksot. Lisaks saab linnas edasi sõita kohaliku rongi või monorailiga.

Kaksiktornide taga on ka väga kena park, kus inimesed aega veedavad. Sinu linna jõudmise ajaks läheb küll juba varsti pimedaks.

Ma ise sõitsin viimati KL läbides päeval linna ja õhtul kella 12 paiku viimase rongiga lennujaama tagasi. Ööbisin siis lennujaama pinkidel, ei tahtnud varahommikusest lennust maha jääda.

Ahjaa, ükskord varem KL olles tahtsin sealt lühikesi pükse osta ja mitte ei leidnud. Kõikjal ainult moslemite kombe kohaselt pikad püksid.